Jump to content
IGNORED

X Faktor


Lezilebovich

Recommended Posts

Meni ovo izgleda ok. Dobro je izrežirano, licencna je emisija pa tu ne bi smjelo biti greške. Žiri mi se čini na mjestu. Ali otkud znam, ja im nisam ciljna grupa jer ne znam kad sam poslednji put pogledao emisiju ovog karaktera, tako da prihvatam da ima bolje.

Link to comment

Ja pratim x factor UK vec 4 sezone a US 3... Ovo nase je uzas bleda slika svega toga pogotovu sto ziri pokusava da imitira ziri od preko.Pobednika US/UK dobija ugovor na 5 miliona a cela produkcija kida. Neverovatno kako pink ne moze da iznese nista produkcijski... To neko lose kadriranje pa prelzi sa kadra na kadar... Sve mi to nekako priuceno...Recimo RTS je vrlo produkcijski bio blizu originalu sa ja imam talenat koji je isto vlasnistvo Sajmona groznog.

Link to comment

I američki X faktor je bio dosadan dok se pred Polom Abdul i Nikol Šlezinger nije pojavio egzibicionista koji je pokazao k... na sceni ...Emina Jahović je preuzela ulogu Pole Abdul jer je sva u stilu "daću ribicu svakome ko me rasplače, muško lii žensko svejedno" ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...