Jump to content
IGNORED

Bron/Broen


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    65

  • Arkadija

    31

  • mustang

    27

  • Frank Pembleton

    20

Osma je odlična, nemam nijednu zamerku, ali imaju još svega manje od circa 2 sata fore da nam objasne zašto je druga sezona uopšte bila potrebna.9. i 10. ili objašnjavajutm ili teraju franšizu u kanal.

Edited by Blueberry
Link to comment

batica se sumanuto izakovrno iz stalozenog tipa koji zavrsava auto-biografske poslove u nervnog slona. sa njim u vezi ce tek prava prica da se otkrije. sa druge strane, slavni potrcko bi mogao da pozeli osvetu ili vec nekakav kam bek.

forbrydelsen mi je i dalje n.1. ova ima neki svoj sarm ali je 'blaza', manje zapetaljana, 'strasna', itd.

Link to comment

batica se sumanuto izakovrno iz stalozenog tipa koji zavrsava auto-biografske poslove u nervnog slona. sa njim u vezi ce tek prava prica da se otkrije. sa druge strane, slavni potrcko bi mogao da pozeli osvetu ili vec nekakav kam bek.

Meni je batica od pocetka potpuno creepy, ali mislim da on nije mastermind, iako je sad vec jasno da je umesan. Sto se tice potrcka, mozda je to sve od njega, u realnom svetu obicno tako bude.

Sto se tice Martinove zene, prvo sam pomislila da je izasla napolje jer je mozda gusi njegovo prisustvo, ipak on godinu dana nije ziveo s njima, mozda je shvatila da vise nije to to. To bi nekako bilo logicno, posto pored petoro male dece ne verujem da stize da bude i serijski ubica.

Link to comment

Nemam titlove, ali odlicna je bila deveta sto se tice desavanja na svim poljima. Krajnje resenje zagonetke definitivno lezi u odgovoru na pitanje koje mene muci vec nedeljama:

zasto je Laura jos ziva?

Saga... :( Sto se tice Martina,

pogodila sam zasto je Mette izasla na terasu ono vece, i njega mi i nije toliko zao, u neku ruku je i zasluzio ovo, posto ju je varao kad god je stizao.

Scena u hotelskoj sobi mi je bila strasna, cini mi se da je identicna bila u prvoj epizodi, samo sto je ovog puta znacenje jos dublje nego sto je bilo.

Link to comment

Videla sam teaser za desetu, ako nije izvuceno iz konteksta, izgleda da ce (Spojler sa velikim S!!!)

Martin i Saga da zavrse u krevetu. Razgovor ide ovako:M: "Jesi li sigurna u vezi sebe i mene?"S: "Znas da jesam."

Link to comment

poslusah primu pa krenuh da gledam onaj fybrwhaterv...the killing....opasna serija! :)ipak bron mi je u srcu i dusi, saga may kim day all the way :)pocela sam u forbrbrbr da preskacem scene roditelja ubijene i stalno sumnjam u onu sitnu i dinamitnu od politicara iako je olav gresan.a bron srce mi se cepa za bodniu, ajd saga je lujka pa ce naci utociste u poslu. kim je ipak od krvi i mesa. strah ga obuzima. scary scary.bron nadjen na kickass ...ma ukucas u gugl bron / broen epizoda ta i ta torrent pa ti izadje...a titlove od takanohane poslusah

Edited by mustang
Link to comment

Ma Forbrydelsen razbija, mada prva sezona jeste malo otegnuta na 20 epizoda dok 2. i 3. imaju po 10, ali da bi se Sara Lund obozavala do besvesti, ipak treba odgledati sve do poslednjeg minuta poslednje epizode trece sezone. I imamo poseban topik za seriju, samo ne preporucujem citanje zbog spojlera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...