Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

ja bih rekao da je pod C i da je sve to prilicno bedno i sramotno
moguce da u publici ima ljudi iz sve 3 kategorije, i poserem se na sve u vezi sa ovim eventom koji god da je motiv igrao ulogu.
Link to comment

Prilično sam zbunjen reakcijama na Doris Bizetić Nygrin ovde na forumu. Prvo, ko nije bio na koncertu ne bi trebalo da komentariše šta publika radi i kome se smeje. A drugo - pitanja u stilu "da li se to njima sviđa, ili joj se podsmevaju" pripadaju možda vremenu Laboratorije zvuka, nikako 2013-oj.

Link to comment

najbolje da bi ovi hipsteri zaista kupili CD ili vinil Doris Bizetić ili se sa njom družili mimo ovog cirkuskog konteksta. kontam da je ovo iživljavanje dokonih snobova i nekako mi je tužno sve to. mora da nisam dobro uhvatio duh 2013. godine, jebiga.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Nisi, očigledno. Inače bi shvatio da ova stvar nije ništa lošija od one elektropop baladice iz Drajva na koju ste se ložili onoliko. Razlika je samo u produkciji i ni u čemu više.Ali, treba uzeti to pa slušati, naravno.http://www.youtube.com/watch?v=jTgaUmX9vFc

Link to comment
i ne sme se pretpostavljali ukus govneta bez da ste lično probali...
Rekoh u smislu da treba biti na koncertu da bi se komentarisala reakcija publike na izvođača. A ovako, dovoljno je valjda uzeti pa poslušati.
Link to comment

Uzeo si mi reč iz usta, samo što sam hteo da kažem Svi na pod. :)Osim toga, iz onog klipa koji je okačio palfoot vidi se valjda da nije reč o podsmevanju, koje inače ne podnosim, prvi bih to popljuvao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...