Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Čitao sam članak u kome je pisalo da je bilo podsmevača, pa nisam ni gledao snimak, odmah sam se iznervirao.Išao bih da čujem sledeći put i da vidim o čemu se tu radi.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pa ona je prepuna tog DIY šarma, što je totalno obrnuto od svega drugog čime nas zasipaju sa tv-a, mislim da je pre svega zato dragocena. A kad je takav slučaj i pesme su bolje napisane najčešče, u onom najobičnijem pop smislu - da to odmah pali i ima neku iskru, drugačiju, novu.

Link to comment
i ne sme se pretpostavljali ukus govneta bez da ste lično probali...
eto, sad razumes o cemu se radi kada pricam o lazaru krsticu :Dinace, klip nisam gledao ali mislim da njene radove ne treba postavljati niti komentarisati.
Link to comment
Pa ona je prepuna tog DIY šarma, što je totalno obrnuto od svega drugog čime nas zasipaju sa tv-a, mislim da je pre svega zato dragocena. A kad je takav slučaj i pesme su bolje napisane najčešče, u onom najobičnijem pop smislu - da to odmah pali i ima neku iskru, drugačiju, novu.
Jak DIY sa Minakvom kao sponzorom.
Link to comment

promenices misljenje ako odes na koncert, narocito jer nisu "projekat" nego bend.da ti ne bi propala kombinacija, predlazem nesto najodvratnije sto sam cula u poslednjih ihahaj, the branka. jebalo ga more i to sto pada kisa.

Link to comment
eto, sad razumes o cemu se radi kada pricam o lazaru krsticu :Dinace, klip nisam gledao ali mislim da njene radove ne treba postavljati niti komentarisati.
što? ozbljno pitam.ja sam, čini mi se, ovde na forumu pročitao da devojka ima nekih emotivnih problema pa sam stoga imao bojazan da bi ovaj nastup mogao imati neki eksploatacijski prizvuk. nadam se da je to bila dezinformacija.na koncert nisam otišao jer mi se nije izlazilo to veče pa nisam ni pozvan da pričam ali po komentarima mogu da pretpostavim da je gro publike došao sa idejom "daj da vidim šta je to". najdalje što bih mogao da pretpostavim je da je stvar lako mogla da ode u pravcu nekog ismevanja da je bilo prlike za tako nešto. obzirom da je izdominirala scenom verujem da su manje-više svi otišli sa utiskom gore navedenim pod slovo a. u krajnjoj liniji, sam bih otišao iz radoznlosti, a kolebao sam se zbog navedenih sumnji. očito sam se prevario. ja bih lično imao ogroman problem da iza ovoga stoji nečiji umetnički projekat ali ne vidim nikakve argumente da se to i desilo.a zaista nemam problem ni sa njenom muzikom (koja je sasvim solidnog kvaliteta u odnosu na elektro pop koji se inače lepi po forumu (što je kobni dobro podvukao), a o domaćoj konkurenciji da ne pričamo), a nemam toliki problem ni sa analogijama koje se izvlače u odnosu na očevu karijeru. a vala nemam problem ni sa ironijama i "ironijama". nije to sve moj cup of tea ali duh vremena je takav, kakav je. ni meni se ne sviđa uvek.inače gledali smo u bg i eddie sedgwicka i soft pink truth i šta ti ja znam šta sve ne, a jako bih voleo videti anju placshg. hoću da kažem, nije bre ljudi doris toliko skandalozna niti je pojava tektonska. čak i da je malo luda, ne znači da neće naći lojalne fanove. muzika je na kraju najbitnija i to je to. Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...