Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

mora da odigra ovako kada ga je simmons proglasio za bust pre sezonenego, ala tenkuju sunsi i philla :D nedovic je realno 12. igrac u rotaciji i nece se naigrati. bazemore je igrao dobro u d-league prosle sezone, i on je ispred njega. okc nisam gledao ali tuga jedna kad pogledam boxscore.bas me zanima sta dzej ar misli o cinjenici da je hickson starter (34 min) a da je faried odigrao samo 14 in?!

Link to comment
Al' se obradovao jutros neko ko je odabrao Plumlee-ja u fantasy-ju. :D
sumnjam. ko god da ga je uzeo je imao nekog drugog na rosteru. :Dto je uvek problem sredom i petkom
Link to comment
Al' se obradovao jutros neko ko je odabrao Plumlee-ja u fantasy-ju. :D
Taj sam. :kralj:Meni njegov ucinak ocekivan; ono sto mi je manje ocekivano je igra Sunsa-vau...Dragic i Bledsoe su super zajedno, valjda nece trejdovati Slovenca.Gledao ove moje nesrecnike iz Minesote sinoc, hvala Orlandu za onu poslednju odbranu i hvala sudijama sto onaj Pekovicev "blok" nije sviran...Love iskidao, Riki dobar, Pekovic slabasan. Martin i Brewer deluju kao bas dobra pojacanja. samo da ne krenu ponovo povrede...
Link to comment
Ael gledate grantland podcaste sa Jalen Rose-om? Ja nisam od letos, a zabavno mi.
Ja sam za to saznao sad kad su predstavljali timove za ovu sezonu, i odgledao sam sve što postoji na YT. Milina!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...