Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

indiana uzima, paul george mvp finala.
:wub:A Granger koliko se samopovređuje, više ne može ni da se ponudi ni za trejd...Golden State je prošle sezone bio zanimljiv za gledanje, a kako će tek biti ove :) ... doduše svi visoki igrači koji su u timu su podložni povredama. Treba videti kako će se nadomestiti nedostatak Jack-a - da je on nekako ostao to bi bio jackpot (nisam siguran da Douglas, Nedović i Seth eventualno mogu tu nešto da doprinesu približno Jack-u, pogotovu ukoliko se nedaj bože pu pu Steph sjebe), takođe i Landry je igrač koji sa klupe ima sjajne brojke a sada je tu Speights. Sa druge strane Iggy je ozbiljno pojačanje pogotovu defanzivno ali - da li će tu biti onda dovoljno minuta za Barnes-a ?
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Finale Klipersi - Netsi, Mirza daje trojku za produzetak u 7. utakmici koju gube. Edin kida glasne zice i posvecuje se iskljucivo blogovanju.

Edited by Mos
Link to comment

Ja i dalje ne vidim Cavse i pogotovo Buckse u playoffs-u. Za Cavse nisam siguran u zdravlje, pa i u odbranu, makar ne još ove sezone, dok Bucksi nemaju dovoljno kvaliteta. Pre njih vidim Raptorse, pa i Hawkse tamo. Faktor Detroita na istoku je baš upitan. Prvih šest na istoku je lagano pretpostaviti.Na zapadu isto tako šest učesnika playoffsa bi trebalo da bude očigledno, dok mislim da TWolfsi i Blazersi mogu do 7. i 8. pozicije. Mavsi bi trebali biti prilično slabi u odbrani, a i Dirk je sve stariji. Denver se raspao ovog leta odlaskom GM, trenera i Iguodale + što Gallinari se neće vraćati makar još par meseci (ako je pametan celu sezonu). Pelicansi su dobri, ali će morati još godinu da sačekaju na playoffsu. Lakersi će tražiti sreću u draft lutriji.

Link to comment

@Scouser: Carl Landry je potpisao za Sacramento i usput se povredio.Golden State dobro deluje na papiru, Iggy je dobra akvizicija ali kad su ti glavni igraci Steph Curry sa staklenim clancima i hodajuca povreda po imenu Andrew Bogut treba dosta kockica da se poklopi za neki veliki rezultat. zamene na unutrasnjim pozijama su dosta tanke, Speights koji ne igra odbranu i O`Neal koji moze magicnom training staffu Phoenixa da zahvali na produzetku karijere. i Jack ce sigurno da im dosta fali sa klupe.imho, osvajaca prstena treba traziti izmedju Bullsa i Heata na Istoku i Spursa i Clippersa na Zapadu.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

@Fei tnx, nisam ispratio da su ga se odrekli...@sundance Znam, hteo sam reći da treba videti kako će to uspeti da nadomeste (odlaske Jacka i Landry-ja) sa ovima koje su potpisali.

Link to comment
ovo vam je sportski novinar na televiziji sa nacionalnom frekvencijomMilos Saranovic@milossaranovic 3hKreće NBA, da se izdrži pet meseci javnih treninga pa da se uživa:)..
a jaka™ im je i najava NBA na sajtu.''lejkersi su plej-of ekipa'' ''indijana mora da popravi odbranu'' ''harden igra odlicnu odbranu'' Edited by monstrum
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...