Jump to content
IGNORED

ANCIENT ALIENS


Blueberry

Recommended Posts

Ovo za Gračanicu ili Dečane (ne sećam se ni ja) je sve samo ne misterija. U to vreme nebeska tela su se predstavljala na taj način, nikakvi astronauti :(
Персонификације.
Link to comment
  • 3 months later...

 

Nije baš da pripada ovoj seriji, ali sam odgledao ovaj video...

 

Ovo ima daleko više logike od prave serije, ali, zna li neko više nešto o ovome liku i njegovim istraživanjima (mislim o ovom kao naučnom delu, deo posle prvih sat i po o zlim bankama je sranje)?

 

Guglao sam malo sa "debunked", ali sam našao samo jedan članak, koji je ruku na srce neozbiljan, mogao bih da nađem sam mnogo više pojedinačnih nelogičnosti od tog članka, ali ne objašnjava neka glavna pitanja. Kao o tim čudnim krugovima u Africi, kao i oonom merenjima koji ne mogu da se objasne, kada se rade u krugovima.

Link to comment

Dobro, on nadovezuje zle banke na aliene, što je ludo na zilion osnova, ali postavlja neka interesantna pitanja.

 

Uz dosta interesantne priče i poneku demonstraciju.

Link to comment

Super je postavljati pitanja, posebno ako u sebi ne sadrze spakovane odgovore.

 

 

 

 

 

ancient-aliens-meme_7750.jpg

 

 

 

Ovo je vec sigurno bilo, ali ne pratim topik.

 

 

 

 

Link to comment

Super je postavljati pitanja, posebno ako u sebi ne sadrze spakovane odgovore.

 

Pa neka sadrže i lupanje su, ali meni su sama pitanja interesantna.

 

'ebeš odgovore koji sadrže Atlatidu i zle Aliene koji stvore čoveka da im kopa zlato :)

Link to comment
  • 10 months later...

Sad gledam AA specijal: Nikola Tesla, coek koji je komunicirao s ekstaterestrijalcima i konstrusisao vimane :s_w: Prajsles.

 

nicola-tesla.gif vimana.jpg

 

edit/apdejt: Tesla i Ajnstajn, radili na filadelfijskom brodogradilistu na Eldridzu. :wub:

Edited by Њујоркер
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...