Jump to content
IGNORED

ANCIENT ALIENS


Blueberry

Recommended Posts

AA su baš šoder od dokumentarca, pa ipak odgledam kada naletim, osim ako me baš ne iznerviraju. Danikena sam pročitao uzduž i popreko, kao klinac uglavnom.Postavljaju pitanja, potpuno u danikenovom stilu, neka dobra, neka malo manje dobra, ali su im odgovori uglavnom bezobrazno glupi.Beše ilustracija za klarkove misterije sveta ona kristalna lobanja, pa čitava riča o njoj - te nemoguće ovo, te nemoguće ono. Na kraju ispade falsifikat, dokazano, overeno i zavedeno u tri primerka.

Link to comment

iju, tek sam sad videla kako deniken izgleda, ko propali brat pijanac vilijema satnera.divna bila literatura za peti, sesti razred osnovne. u biblioteci je uvek bila mrtva trka izmedju denikena i agate kristi, u red si morao da se upises.

Link to comment
Jel ima naše čuvene freske iz Sopoćana?304354_nlo-na-fresci--foto-jutjub_f.jpg?ver=1361560842140313_raspece3_hs.jpg?ver=1304805509
Ово је Грачаница или Дечани. Нису Сопоћани.Најјача је светска завера против пирамида у Високом. :s_c: Са друге стране има пар занимљивих прича, разне опесраторије из каменог тоба, опседнутост Орионом Египћана и тако. Тотални треш је нацисти и ванзамаљци.
Link to comment
divna bila literatura za peti, sesti razred osnovne. u biblioteci je uvek bila mrtva trka izmedju denikena i agate kristi, u red si morao da se upises.
Pa dobro, u konkurenciji takvih treš izmišljotina, Deniken je još i zanimljiv.
Ово је Грачаница или Дечани. Нису Сопоћани.
340314-decani-nlo.jpgU pravu si. Onamo namo, za brda ona, govore da je zeleni gaj; pod njim se dižu Dečani sveti, molitva u njih prisvaja raj. I galaktičku turu u vatrenoj kugli, izgleda :ss1:edit: da smo pametni, pa da teoretičarima zavere pustimo buvu da je Kosovo oteto Srbima da se zataškaju vanzemaljci u našim svetim spisima i freskama, imali bi 100x bolji efekat od sudskih tužbi Vuka Jeremića... Edited by Filipenko
Link to comment
...edit: da smo pametni, pa da teoretičarima zavere pustimo buvu da je Kosovo oteto Srbima da se zataškaju vanzemaljci u našim svetim spisima i freskama, imali bi 100x bolji efekat od sudskih tužbi Vuka Jeremića...
Mos' def! Ima nade, though, jer kažu da se već uveliko priprema 6. sezona.

serbians.jpg

Link to comment
и контра странаhttp://www.youtube.com/watch?v=j9w-i5oZqaQ
Navuce me da odgledam celo. :) Ali, jeste super odradjeno; nevezano za emisiju moze svasta da se vidi.Ima lepo objasnjeno i za ovo Uksrsnuce u Decanima - ako se dobro secam predavanja iz Istorije umetnosti (a mislim da se secam itekako), jedino sto su propustili da objasne je taj muski i zenski princip kod Sunca i Meseca, ali nije ni bitno
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...