Jump to content
IGNORED

Air Serbia


Muwan

Air Serbia - ime prvog aviona   

57 members have voted

  1. 1. Koji živi Binsr će biti kum prvog aviona Er Srbije i tako postati besmrtan?

    • Novak Đoković
      12
    • Aleksandar Vučić
      4
    • Tomislav Nikolić
      0
    • Ana Ivanović
      2
    • Mlađan Dinkić
      1
    • Svetlana Ražnatović
      0
    • Stanija Dobrojević
      7
    • Milorad Čavić
      1
    • Boban Marković
      0
    • Goran Bregović
      0
    • Adriana Lima
      4
    • Ognjen Amidžić
      1
    • Emir Kusturica
      1
    • Ivan Ivanović
      0
    • Ekrem Jevrić
      6
    • Istok Pavlović
      6
    • Nevena Adžemović
      2
    • Seka Aleksić
      0
    • Andrej Pejić
      5
    • Neko sasvim dvadeseti
      5
  2. 2. Ako nekim čudom prvi srpski A319 ponese ime neke istorijske ličnosti, na koga tipujete?

    • Car Lazar
      2
    • Dušan Silni
      4
    • Stevan Prvovenčani
      1
    • Miloš Obrenović
      0
    • Karađorđe Petrović
      2
    • Kralj Petar I Oslobodilac
      2
    • Vojvoda Živojin Mišić
      2
    • Nikola Tesla
      8
    • Milutin Milanković
      0
    • Mileva Ajnštajn
      7
    • Mihajlo Pupin
      2
    • Edvard Rusjan
      3
    • Josip Broz Tito
      8
    • Zoran Đinđić
      5
    • Paja Jovanović
      0
    • Uroš Predić
      0
    • Ivo Andrić
      1
    • Branko Radičević
      1
    • Vuk Stefanović Karadžić
      1
    • Neko drugi
      8

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

dobro care, valjda znam sta sam dobio u mejlu.

a preko jedne druge kompanije sam leteo minumum 10 puta godisnje od 2013, i ista je procedura, kad se cekiras dobijes kartu koju isprintas.

to je onaj papir na kom izmedju ostalog valjda pise i kolko torbi smem da nosim.

 

ako ima iko smislen komentar apropos prtljaga bio bih zahvalan, vama dvojci sam isto do groba zahvalan sto ste dobri ljudi koji su mi pomogli da potrosim vreme. ali nekim cudom sam sve to sam i pre vas znao.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    46

  • ToniAdams

    27

  • hazard

    23

  • I*m with the pilots

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada si kupio kartu? Ako pre 1. marta ili kada je vec pocelo da vazi sa ovim novim tarifama, onda imas redovno 23kg prtljaga. Ali trebalo bi u toj rezervaciji/sta god da imas, da stoji takodje negde i koliko prtljaga imas, po defaultu je meni uvek stajalo 1PC

 

Poslala sam ti na mejl jednu moju rezervaciju, uporedi

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

jos jedan imbecilan komentar, bas cudi

 

evo potvrde (ono sto jms zove karta)

 

Informacije Za Putnike BROJ KARTE 1152120481076 IME PUT NIKA ........ MR OZNAKA ZA IME ADT IZDATO DANA 13MAR2018 IZDAO PREVOZILAC AIR SERBIA IZDAO AGENT AIR SERBIA/RWS Oznaka Rezervacije FPWXCC Detalji Itinerera LET POLAZI DOLAZI KLASA/MESTO PRTLJAG INFORMACIJE O LET U JU 335 Potvrđeno FRANKFURT, GERMANY (FRA) TERMINAL 2 27/mar/2018 20:20 BELGRADE, SERBIA (BEG) TERMINAL 2 27/mar/2018 22:10 Ekonomska 05D (Pot vrđeno) NIL Osnov t arife: UNBRDE Ne važi posle: 27 mar Ne važi pre: 27 mar JU 334 Potvrđeno BELGRADE, SERBIA (BEG) TERMINAL 2 02/apr/2018 17:30 FRANKFURT, GERMANY (FRA) TERMINAL 2 02/apr/2018 19:35 Ekonomska 05D (Pot vrđeno) NIL Osnov t arife: QNBRDE Ne važi posle: 02 apr Ne važi pre: 02 apr Informacije O Prijemu I Plaćanju Cena EUR 190.00 Porezi/Takse/Naplat e prevozioca EUR 60.00 YQF (Takse za usluge - Gorivo) EUR 9.00 DE (Porez za bezbednost) EUR 31.16 RA2 (Naknada za usluge koje se pružaju putnicima - Međunarodna putovanja - EUR) EUR 7.46 OY3 (OY3) EUR 4.48 LG (Dodatak za bezbednost) EUR 16.72 RS (Naknada za usluge koje se pružaju putnicima) EUR 0.22 RS3 (RS3) EUR 0.98 RF (CAD putnička naknada) Obračun cene FRA JU BEG Q35.51 38.47JU FRA150.94NUC224.92END ROE0.844659 Odobrenja / Zabrane VALID ON JU ONLY Način plaćanja Credit Card - Mastercard : XXXXXXXXXXXX 4892 Ukupna cena EUR 320.02 Druge Naplate PRE RESERVED SEAT ASSIGNMENT # 1151500032616 ( FRA-BEG / QTY 1) EUR 4.00 Način plaćanja Credit Card - Mastercard : XXXXXXXXXXXX 4892 Ukupno EUR 4.00 Ukupan iznos i Druge naplat e EUR 324 .02 Identifikacija obavezna za prijavu na let Obaveštenje: Prijava za let završava se 4 5 minuta pre poletanja (1 sat pre poletanja ako putujete do Njujorka) Naplat e za odabir željenog sedišt a Uko liko želite d a, na leto vima Er Srb ije, o d ab erete željeno sed ište unap red , već p riliko m kup o vine karte ili p riliko m p rijavljivanja na let (čekiranja) p utem interneta, p o treb no je d a znate d a ćete, za karte ko je kup ujete na d an i p o sle 23. ap rila 20 17. g o d ine, u najvećem b ro ju slučajeva, a u zavisno sti o d p ravila o d ab rane tarife, mo rati d a p latite željeno sed ište. U slučaju d a se p rijavljujete za let (čekirate) na samo m aero d ro mu, mo ći ćete b esp latno d a o d ab erete neko o d p reo stalih sed išta. Naplat e za prijavu za let (čekiranje) na aerodromu U slučaju d a kup ujete kartu na d an ili p o sle 23. ap rila 20 17. g o d ine, b ićete u mo g ućno sti d a se p rijavite na let (čekirate) p utem interneta b ez ikakve nap late. Ako želite d a se p rijavite za let (čekirate) na samo m aero d ro mu, Vaša p rijava za let mo že p o d leći nap lati, u zavisno sti o d p ravila p laćene tarife. Za više info rmacija: - p o setite stranicu: www.airserb ia.co m i izab erite o p ciju rezervacije , a p o to m o p ciju tarife Svak i g o st mo že ček irati o d ređ en u ko l i č i n u p rtl j ag a b ez d o d atn i h tro ško va kao što j e n azn ačen o u ko l o n i sa p rtl j ag o m, mak si mal n o d o z vo l j en a tež i n a p o ko mad u j e 23 kg u eko n o msko j k l asi (32 kg u p o sl o vn o j k l asi). Po j ed i n ačn i ko mad p rtl j ag a n e sme p reć i 32 k i l o g rama. Po seti te d eo o p rtl j ag u n a n asem saj tu za vi še d etal j a . Leto vi u p l an u p u ta su p ri kazan i u l o kal n o m vremen u . D o d atn o , j ed n a rask l o p i va ko l i ca za o d o j če d o d ve g o d i n e mo g u b i ti ček iran a b ez n ap l ate. Imaj u ć i u vi d u d a Vaša tari fa mo že b i ti sp ec i j al n a, o g ran i čen j a su mo g u ća u sl u čaj u p ro men e i l i o tkaz i van j a Vaše karte. U ko l i ko Vaša tari fa d o z vo l j ava p ro men e i l i o tkaz i van j e, mo g u ć i su d o d atn i tro ško vi . U sl u čaj u p ro men e n a n o ve d atu me p u to van j a, Vaša tari fa mo že zah tevati d a se p ri d ržavate n o vi h ro ko va za ku p o vi n u , mi n i mal n o g i mak si mal n o g vremen a b o ravka, o g ran i čen j a u vremen u p o l aska i mo g u će d o p l ate u sk l ad u sa Air Serb i a u sl o vi ma tari fe. Za sva d o d atn a p i tan j a i n ed o u mi ce u vez i sa u sl o vi ma tari fe mo l i mo Vas ko n tak tiraj te l o kal n o p red stavn i štvo Air Serb i a . Refu n d ac i j a n ei sko ri šćen i h aero d ro msk i h tak si j e d o z vo l j en a. Refu n d ac i j a d o p l ate o d ređ en e o d stran e avi o ko mp an i j e za g o ri vo i b ezb ed n o st (YQ /YR) n i j e d o z vo l j en a kad a karta n i j e p o d l o žn a refu n d ac i j i i l i kad a se g o st sa p o tvrđ en o m rezervac i j o m i i zd ato m karto m n e p o j avi n a l etu . U ko l i ko Vaše p u to van j e u k l j u ču j e l eto ve d ru g i h p revo z i l aca, u sl o vi p revo za p rtl j ag a mo g u b i ti d ru g ač i j i , u to m sl u čaj u vi še i n fo rmac i j a p o traž i te ko d d o ti čn o g p revo z i o ca. M o l i mo i maj te u vi d u d a, u sl ed b ezb ed n o sn i h raz l o g a, p red meti o zn ačen i kao o p asn i su zab ran j en i n a l etu , za vi še i n fo rmac i j a p o seti te h ttp ://www.airserb i a.co m/sr-RS/zab ran j en i-p red meti-u -p rtl j ag u . El ek tro n sk i u ređ aj i p o p u t mo b i l n i h tel efo n a i l ap to p raču n ara mo g u b i ti testiran i n a i sp ravn o st. U ređ aj i ko j i su n ei sp ravn i (n e mo g u se u k l j u č i ti) n e mo g u b i ti u n esen i n a n aše l eto ve. U n o šen j e tečn o sti n a l et - u sk l ad u sa međ u n aro d n i m i d o mać i m b ezb ed n o sn i m p ro p i si ma, tečn o st (u k l j u ču j u ć i g el o ve, p aste i sl i čn o ) ko j a se u n o si u avi o n mo ra b i ti u p ako van a u zaseb n e p o su d e mak si mal n o g kap ac i teta d o 10 0 ml (1 d l). --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Air Serb i a Vam žel i p ri j atan l et. O vaj d o ku men t p red stavl j a p ro ces k reiran j a Vaše el ek tro n ske karte u n ašem ko mp j u tersko m si stemu . --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- OB AVEŠTEN JA Go sti n a p u to van j u ko j e u k l j u ču j e k raj n j e o d red i šte i l i u sp u tn o zau stavl j an j e u zeml j i ko j a n i j e i sto vetn a sa zeml j o m p o l aska, o b aveštavaj u se d a se međ u n aro d n i u g o vo r, p o zn ati j i kao M O N TREALSKA KO N VEN C IJA, i l i n j en a p reth o d n i ca VARŠAVSKA KO N VEN C IJA, u k l j u ču j u ć i aman d man e (SISTEM VARŠAVSKE KO N VEN C IJE), mo že p ri men i ti n a cel o ku p n o p u to van j e, u k l j u ču j u ć i b i l o ko j i seg men t p u to van j a u zeml j i p o l aska. Za p o men u te g o ste, p ri men j i vi sp o razu m, zaj ed n o sa sp ec i j al n i m u sl o vi ma p revo za sad ržan i m u p ri men j i vi m tari fama, u ređ u j e i mo že o g ran i č i ti o d g o vo rn o st p revo z i o ca. Pl an p u to van j a/Po tvrd a sad rž i “Pu tn i č ku kartu ” za svrh u Č l an a 3.M O N TREALSKE KO N VEN C IJE, i zu zev kad a p revo z i l ac d o stavi p u tn i ku d ru g i d o ku men t ko j i j e u sk l ad u sa zah tevi ma Č l an a 3. Ku p o vi n o m karte za p u to van j e n a Air Serb i a l eto vi ma, Vi u l az i te u u g o vo r o p revo zu sa n ama. Prevo z i o stal e u sl u g e ko j e Vam p ru ža Air Serb i a reg u l i san i su : - o d red b ama sad ržan i m u o vo j karti ; - Air Serb i a U sl o vi ma p revo za ko j i se p ri men j u j u za sve Air Serb i a l eto ve sem za p u to van j a d o /o d SAD /Kan ad e i l i U sl o vi ma p revo za za l eto ve d o /o d SAD /Kan ad e ko j i se o vi m i mp l i c i tn o smatraj u sastavn i m d el o m karte; - o d g o varaj u ć i m Air Serb i a p ravi l i ma, p ro p i si ma i p o l i ti ko m; - b i l o ko j i m p ri men j i vi tari fama O b avešten j e o u sl o vi ma U g o vo ra sad ržan i m u karti U sl o vi u g o vo ra ko j i su d eo o ve karte, mo g u o b u h vatati al i n i su o g ran i čen i n a: U sl o vi u g o vo ra ko j i su d eo o ve karte, mo g u o b u h vatati al i n i su o g ran i čen i n a: - O g ran i čen j e o d g o vo rn o sti p revo z i o ca za tel esn u p o vred u i l i smrt, kao i g u b i tak , o štećen j e i l i kašn j en j e p rtl j ag a. - O g ran i čen j e rek l amac i j e,u k l j u ču j u ć i i p eri o d u o k viru ko g p u tn i c i mo raj u p o d n eti žal b u i l i p red u zeti ak c i j u p ro ti v n as zb o g n esavesn o g d el o van j a ko mp an i j e i l i n aši h ag en ata. - Pravi l a o p o n o vn o m p o tvrđ i van j u rezervac i j a, vremen u ček iran j a i o d b i j an j u p revo za. - N aša p rava i o b aveze u sl u čaj u kašn j en j a i n emo g u ćn o sti p ru žan j a u sl u g e, u k l j u ču j u ć i p ro men e red a l eten j a, zamen e p revo z i o ca i l i l etel i ce i p ro men u ru te. Sve i n fo rmac i j e o n aši m U sl o vi ma Prevo za ko j i važe n a svi m Air Serb i a l eto vi ma sem d o /o d SAD /Kan ad e kao i U sl o vi ma p revo za ko j i važe o d /d o SAD /Kan ad e mo žete d o b i ti i zah tevati ko p i j u i sti h n a n aši m p ro d aj n i m mesti ma. Air Serb i a U sl o vi Prevo za p ri men j i vi za sve Air Serb i a l eto ve o si m d o SAD /Kan ad e su tako đ e d o stu p n i n a Air Serb i a veb ad resi h ttp ://www.airserb i a.co m/sr-RS/u sl o vi-p revo za. Air Serb i a U sl o vi Prevo za p ri men j i vi za Air Serb i a l eto ve d o SAD /Kan ad e su tako đ e d o stu p n i n a Air Serb i a veb ad resi : www.airserb i a.co m/sr/o p sti-u sl o vip revo za-SAD -Kan ad a Obaveštenje o ograničenju odgovornosti M O N TREALSKA KO N VEN C IJA će se p ri men j i vati n a Air Serb i a l eto vi ma. O va ko n ven c i j a o d ređ u j e i mo že o g ran i č i ti o d g o vo rn o st p revo z i o ca Air Serb i a za smrt i l i tel esn u p o vred u , za i zg u b l j en i , u n i šten i i l i o štećen i p rtl j ag , kao i za kašn j en j e p rtl j ag a. Prema o vo j ko n ven c i j i , o g ran i čen j a o d g o vo rn o sti su sl ed eća: U sl u čaj u smrti i l i tel esn e p o vred e: N e p o sto j e fi n an si j ska o g ran i čen j a u vez i sa smrću i l i tel esn o m p o vred o m. Za o d štete d o 113 10 0 Sp ec i j al n i h Prava Vu čen j a, avi o p revo zn i k n e mo že sp o ri ti zah tev za o d štetu . U ko l i ko d o đ e d o p o vred e i l i smrti p u tn i ka, avi o p revo zn i k mo ra i z vrši ti avan sn o p l aćan j e, kako b i b i l i p o k ri ven i h i tn i tro ško vi , n astal i ko d o so b e ko j a i ma p ravo n a ko mp en zac i j u , n e kasn i j e o d 15 d an a o d d an a p o d n o šen j a zah teva. U sl u čaj u smrti , avan sn o p l aćan j e n e sme b i ti man j e o d 16 0 0 0 Sp ec i j al n i h Prava Vu čen j a. U sl u čaj u u n i šten j a, g u b l j en j a, o štećen j a i l i kašn j en j a p rtl j ag a U sl u čaj u p red ato g p rtl j ag a, o d g o vo rn o st j e o g ran i čen a n a 1 131 Sp ec i j al n i h Prava Vu čen j a U ko l i ko vred n o st Vašeg p rtl j ag a p rel az i važeću g ran i cu o d g o vo rn o sti , savetu j emo Vas d a g a o si g u rate p re p u to van j a. U sl u čaj u n ep ri j avl j en o g p rtl j ag a, u k l j u ču j u ć i l i čn e p red mete, Air Serb i a n i j e o d g o vo rn a, o si m kad a j e šteta n astal a n j en o m g reško m i l i g reško m n j en i h zap o sl en i h i l i ag en ata. Za štetu n astal u u sl ed o d l ag an j a p u to van j a: O d g o vo rn o st j e o g ran i čen a n a 4 694 Sp ec i j al n i h Prava Vu čen j a. Lični podaci Air Serb i a u z i ma Vaše l i čn e p o d atke rad i p ravl j en j a rezervac i j e, p ro d aj e karte, p ru žan j a d o d atn i h u sl u g a, raz vo j a i p ru žan j a u sl u g a, o l ak šavan j a i mi g rac i o n i h p ro ced u ra i d o stavl j an j a p o men u ti h p o d ataka o d g o varaj u ć i m d ržavn i m o rg an i ma u vez i sa Vaši m p u to van j em. Sto g a, Vi o vl ašću j ete ko mp an i j u Air Serb i a d a ču va i ko ri sti p o men u te p o d atke, te d a i ste p ro sl eđ u j e Air Serb i a p o sl o vn i cama i p red stavn i štvi ma, o vl ašćen i m ag en ti ma, d ržavn i m o rg an i ma, d ru g i m p revo z i o c i ma i l i p ru žao c i ma p o men u ti h u sl u g a. O b avešten j e o red o sl ed u ko ri šćen j a ku p o n a karte M o l i m Vas, i maj te u vi d u d a, u sk l ad u sa n aši m U sl o vi ma p revo za, karta n eće b i ti p ri h vaćen a i važeća u ko l i ko svi ku p o n i sa i ste n i su i sko ri šćen i red o sl ed o m n azn ačen i m n a karti . D o p l ate za N ep o vratn e / Pro men j en e karte Kad a se ko ri ste vau čeri p ri l i ko m ku p o vi n e karte, p reo stal i d eo mo že b i ti n ep o vratan . Karta j e n ep o vratn a, u ko l i ko n i j e i zd ata p o tari fi ko j a j e u p o tp u n o sti p o vratn a. Svaka p ro men a n a Vašem p l an u p u ta mo že i z i sk i vati d o p l atu za p ro men u i d o p l atu d o vi še tari fe. U ko l i ko se n e p o j avi te n a b i l o ko j em l etu ko mp an i j e Air Serb i a b ez p red h o d n e n aj ave n aši m sl u žb ama, Vaše p reo stal e rezervac i j e mo g u b i ti o tkazan e. D oplate nam etnute od Avio prevoz ilaca: YQ /YR su d o p l ate n ametn u te o d stran e p revo z i l aca ko j e se ko ri ste za tro ško ve n astal e zb o g g o ri va i /i l i si g u rn o sn i h o p erati vn i h p o treb a, n al aze se u d el u karte “Po rez i i n akn ad e ko j e n ap l aću j e avi o ko mp an i j a” u o k viru Po tvrd e. D U j e d o p l ata za i zd avan j e karte, ko j a se n al az i u d el u karte “Po rez i i n akn ad e ko j e n ap l aću j e avi o ko mp an i j a” u o k viru Po tvrd e. C P j e d o p l ata za p ro men u karte ko j a se n al az i u d el u karte “Po rez i i n akn ad e ko j e n ap l aću j e avi o ko mp an i j a” u o k viru Po tvrd e. D o p l ate i tak se o si m YQ ,D U i C P su n ametn u te o d stran e i n o stran i h Vl ad a, Aero d ro ma; Avi o ko mp an i j a n e mo že u ti cati n a n j i h . Proverite unapred uslove ulaska u zem lju putovanja M o l i mo d a se p až l j i vo u p o zn ate sa u sl o vi ma u l aska u zeml j u p u to van j a ko j i važe u z Vaše d ržavl j an stvo . U ko l i ko Vam, i z b i l o ko g raz l o g a, n e b u d e o d o b ren u l azak u zeml j u , u o b avez i ste d a sami sn o si te p rateće tro ško ve d o ko j i h mo že d o ć i (p o vratn o p u to van j e, ad mi n i strati vn e tak se i sl i čn o ). M o l i mo Vas d a svo j u kartu i p o tvrd u rezevac i j e d rž i te sa so b o m p re, u to ku i p o sl e l eta . U su p ro tn o m, u l azak i l i i z l azak i z zeml j e Vam mo g u b i ti u sk raćen i . M o l i mo i maj te u vi d u d a ćete u o d ređ en i m zeml j ama b i ti u o b avez i d a ku p i te vi zu za u l azak u zeml j u p ri sl etan j u . Za d o d atn e i n fo rmac i j e mo žete ko n tak tirati Amb asad u zeml j e u ko j u p u tu j ete. D odatne inform acije sam o za letove ka SAD O p šti u sl o vi za u l azak u SAD SAD su p o o štri l e p ravi l a za u l azak u zeml j u . U o b avez i smo d a ameri č k i m n ad l ežn i m o rg an i ma p re l eta p ro sl ed i mo d etal j e o Vašo j zeml j i p reb i val i šta, kao i p rvo j ad resi b o ravka n a teri to ri j i SAD . U su p ro tn o m Vam u l azak u zeml j u n eće b i ti d o z vo l j en . O vi m ste sag l asn i d a, za o ve svrh e, n ad l ežn i m o rg an i ma p ro sl eđ u j emo p o d atke o vašo j karti (PN R). O vi u sl o vi n e važe za g o ste ko j i i maj u traj n u b o ravi šn u d o z vo l u za SAD . Pro p i si za p u to van j e u SAD b ez vi ze N e zab o ravi te d a se reg i stru j ete p u tem i n tern et stran i ce ESTA, Si stema za au to ri zac i j u b az iran o g n a i n tern etu . Prep ru ču j emo d a se reg i stru j ete o d mah n a h ttp s://esta.cb p .d h s.g o v/esta/ Za d o d atn e i n fo rmac i j e, mo l i mo p o seti te h ttp ://www.cb p .g o v/travel /i n tern ati o n al-vi si to rs/esta . Ko n tak t Sek retari j ata za Sao b raćaj SAD Za p o d n o šen j e žal b i – Ko n tak t cen tar: 20 2-366-2220 (24/7), i n tern et stran i ca www.tran sp o rtati o n .g o v/airco n su mer , p o štan ska ad resa: Avi ati o n C o n su mer Pro tec ti o n D i vi si o n , C -75, Za žal b e i su g esti j e mo žete n am se o b rati ti n a: h ttp ://www.airserb i a.co m/sr-RS/ko n tak t-cen tar Za d o d atn e i n fo rmac i j e mo žete n am se o b rati ti n a: h ttp ://www.airserb i a.co m/sr-RS/p o d rska V

 

Edited by ToniAdams
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

13tog  marta jbg.

sad sam izguglao da je valjda dozvoljeno poneti 2 torbe, 8+4kg.

hvala.

 

Zavisno od tarife, ona najjeftinija (bela) ima samo rucni a to su te dve torbe, 8kg za redovni rucni prtljag tipa koferceta ili ranca i 4kg za dodatnu torbu za lap top ili zensku tasnu

 

Bas sad gledam rezervaciju moje mame koja je kupila kartu pre neki dan, i u tom pdfu koji mi je prosledila nigde ne stoji koja je tarifa i koliko prtljaga ima - skroz su promenili formu te potvrde po kupovini. Svaka tri meseca promene...

Link to comment
3 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Bas sad gledam rezervaciju moje mame koja je kupila kartu pre neki dan, i u tom pdfu koji mi je prosledila nigde ne stoji koja je tarifa i koliko prtljaga ima - skroz su promenili formu te potvrde po kupovini. Svaka tri meseca promene...

pa da.

 

bio sam okacio svoju, al mi glupo da me banuju zbog rl identiteta.

nigde ne stoji bas nikakav info u pogledu prtljaga.

Link to comment

ohohohoho, sad im ne radi cekiranje preko neta

 

Unable to complete request. Please contact us at,if you are calling from Serbia 0800 111 528 or if you are calling from other countries +381 11 311 21 23.

 

dabogda im se danas avion srusio, sve sa mnom u prvim redovima

Link to comment

Online Check-in im inace ni nije moguć na svim aerodromima, ima negde na sajtu spisak gde može. (Npr. na Fraportu može tek od relativno skoro, mislim da na JFKu i dalje ne može..)

Link to comment
  • Redoran changed the title to Air Serbia

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...