Jump to content
Sign in to follow this  
steins

Sedmorica Mladih

Recommended Posts

slepa živana

ja se sećam da je jedan mladi prekršio zakon što je u mojoj kriminogenoj porodici ispraćeno sa simpatijama.

wayfaring stranger
rts bi mogao da odvoi obashka kanal i samo arhivu da pushta -_-
Mogao bi i to bi bio najbolji njihov kanal. RTS= Repriziramo Tri SerijeMedjutim, ima tu jedan problem. U podrumu RTS-a radi nekoliko mrmota i kada dodjes da trazis neki snimak oni ti kazu dodji za mesec dana jer spisak stvari u arhivi nije ubacen u komp. Oni imaju debele knjige po kojima traze. Govorim iz druge ruke jer je covek koji je postao velika faca u RTS-u svojevremeno otisao u arhiv da trazi njemu veoma vazne snimke. I kada su mu rekli da dodje za mesec dana samo sto nisu popili otkaz. Imali su rok za sutra, pre nego sto burek dodje u pekare, trake da budu na stolu. Mislim da bi mogli da objavljuju DVD/BluRay diskove i CD-ve samo sa materijalom koji imaju i da lepo zive od toga. Mislim da dosta te muzike moze da se proda i u inostranstvu (pedesete i sezdesete), a da ne govorim o domacim kolekcionarima i ponovnom izdavanju vinila....A 7 mladih. Bljaks. Nikada nisam voleo. Uvek ispolirani i isfolirani. Sto neko rece, mnogi normalni izvodjaci nisu od njih mogli da dodju u kadar. I stvarno ne znam kome je Jova bio smesan. Ceo njegov humor se zasnivao na grimasi koju je napravio posle svake "shale".

Miralem
ja je gledao u domu sindikata, a dobio sam i neku fuš štrumpovsku kapu
ja nisam dobio kapu :mad: inace, sedmoricu pamtim uglavnom po novogodisnjem sou programu. i to po jovinom kreveljenju, posto me tad pesme i nisu nesto zanimale. tj bile su mi smor, i gledao sam ih iskljucivo u iscekivanju da jova smesti facu.

Indy

^:zapanjenost se siri forumom:

Papovac

idi bre kiricu u persun, sta si ti provalio :lolol: ,a emina je totalno ludilo, potpuno fenomenalno

Tihajeza
kofa je bušna, jebu šna, jebu šna
jao, ovo je tata sa jednim prijateljem pevao i svirao na gitari.čoveče, ko neki prošli život, ćale svira gitaru!

Аврам Гојић

moji su se stalno zajebavali na tu temu, mislio sam da svi znaju da je to double entendre.inače imam istu asocijaciju na Sedmoricu mladih kao Miralem. asociraju me na Fruškogorski biser, rusku salatu i novogodišnji program u kome nema pesama nego "songova", i jedva čekaš da prođe pesma pa da gledaš šaljivi™ skeč koji mi uopšte nije bio smešan, ali je Jova imao smešnu facu.

Edited by Marko M. Dabovic

Indy

Haha... ja i dalje mislim da je to samo naknadno ucitano.

Tihajeza
moji su se stalno zajebavali na tu temu, mislio sam da svi znaju da je to double entendre.
ne znaju ako imaju 6 godina.

Indy

Ma, hajte, to je decija pesma od starta. Ako je zamisljeno da bude bezobrazno, onda je izuzetno trapavo i dobrim delom besmisleno (pola stihova o predugackom cepu i rupi na kofi nemaju nikakvu seksualnu asocijaciju .... "Skrati ga malo" ... WTF?).

Ovde npr. Dado na pocetku kaze "je-ba-ti je-ba-ti umesto jen-dva-tri jen-dva-tri..." ali to nikad nije bila decija pesma.http://youtu.be/-4xdfEzFbrc

Edited by Indy

Аврам Гојић

Moguće, nisam čuo pesmicu 25 godina...

fragand

pomislih da je ovo tema o gay vladikamagreska

Sign in to follow this  

• Create New...