Jump to content
Sign in to follow this  
MayDay

Ko bi pobedio?

Recommended Posts

crtamOrasi
Stari Rimljani su organizovali borbe raznih zivotinja po arenama i jos tada su utvrdili da je meda najjaci (dobro, posle nosoroga, ali svakako jaci od lava).
Ja vazda imam soft spot za tigra i mislim da bi rutinski razbucao sve nabrojane, bar bi sibirski. Slon je definitivno nekoliko reda velicine zajebaniji od nosoroga, ogroman broj njih nastrada upravo od slonovske ruke, surle/kljove. Slonovi adolescenti ih seksualno uznemiravaju i neretko ih ubiju posle toga :(

*edited by mod
Pre neki dan sam naučila da je tigar jači od lava. Sve su nas pogrešno naučili.Sad Toniju kukala kako mi krivo što Baloteli nije došao u PSG, a on tvrdi da bi ga Ibro prebio na jedan. Ja nisam baš sigurna.
Ja sam negde gledao da bi lav pobedio jer tigar davi i hvata za vrat a lav tu ima grivu koja sprecava tigra da bude efikasan.

Agni
Ja vazda imam soft spot za tigra i mislim da bi rutinski razbucao sve nabrojane, bar bi sibirski. Slon je definitivno nekoliko reda velicine zajebaniji od nosoroga, ogroman broj njih nastrada upravo od slonovske ruke, surle/kljove.
Slonove nisu upotrebljavali u areni, a verovatno bi lagano sredili sve ostale. Sto se tigra tice, mislim da gresis. Ako potezes sibirsku varijantu, dozvoli da i meda bude iz Sibira: "kodiak" je dva puta tezi od sibirskog tigra, ima debelo krzno koje bi ga delimicno zastitilo od tigrovih kandzi, i stravicno mocne udarce od kojih bi svaki barem osamutio tigra.
Slonovi adolescenti ih seksualno uznemiravaju i neretko ih ubiju posle toga :(
A sto ih ubiju? Eliminacija svedoka, ili...? Edited by Radagast

crtamOrasi

Verovatno si u pravu oko ovoga sa medvedima, mada volim da mislim da bi ga togar sredio ocas posla.Pretpostavljam da nosorozima nije prijatno da im se onolika strvina pentra na ledja celi dan pa pokusaju da pruze otpor sto se neslavno zavrsi.

ToniAdams

mislim da bi u slon vs nosorog odlucilo to ko bi koga prvi nabo.vece sanse svakako dajem slonu, pametniji je i veci i lepsi, ali ni beli nosorog nije potpuni autsajder, ako mu se namesti.tigar nema sanse ni protiv grizlija ni protiv bjelog mjeda. niti lav, niti gorilo, ni bilo sta od sisara, mimo ova dva prvopomenuta.eventualno nilski konj.

Edited by ToniAdams

MayDay

Iiiiii, sad gledam koliki je taj kodiak meda! Pa nema ničeg strašnijeg na svetu. Pa tigar za njega ko malo deblji kućni mačor.

ToniAdams

a vjerica radeta vs onaj martinovic sto lici na makakija?samo ruke, nista utoka ili noz.

MayDay

I zašto slon ima veće šanse? Zbog težine pa spljošti protivnika? Ali nije nešto pokretan.Meda je pokretniji, a ima ogromne kandže.Mislim, meni bi bilo drago da biljojed bude najjači u prirodi.

ToniAdams

pa najveci je i ima najveci arsenal, kljove, sutiranje, surla, sedanje na, sta hoces.ne moze niko protiv slona, eventualno beli nosorog ako ga ukenja.

*edited by mod
a vjerica radeta vs onaj martinovic sto lici na makakija?samo ruke, nista utoka ili noz.
Ako bi se tukli nocu onda Martinovic. Ako je po danu Vjerica 1/1.

MayDay
pa najveci je i ima najveci arsenal, kljove, sutiranje, surla, sedanje na, sta hoces.ne moze niko protiv slona, eventualno beli nosorog ako ga ukenja.
Aham. A kako bi nilski konj pobedio belog medu? Ili lava?

Bujodrag

Ko je jači, babo ili stričevi?

ToniAdams

verbalno, verovatno.il bi ga pregrizo.

MayDay

Vjerica bi pobedila.A ti odgovori: Hulk ili Thor?

ToniAdams

hulk fkors.tor jest polubog, ali hulk je prakticno neunistiv, samo postaje sve jaci kako se nervira.

Sign in to follow this  

• Create New...