Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sara je najtalentovanija pevačica koja se pojavila u Srbiji poslednjih 20-ak godina! Tu ne mislimo isključivo na glas, već i na njenu magnetnu pojavu, plesačke sposobnosti, talenat transformisanja, impresivnu vokalnu voluminoznost ... Dakle, ne sporimo da su jedna Aleksandra Radović, Marija Mihajlović ili Tanja Jovićević bolji vokali, ali svaka zvezda predstavlja agregat audio-vizuelno-scensko-performatorskih komponenti ...I da ponovimo, sa ovakvim talentom, da je rođena u Americi, i imala tu marketinšku mašineriju iza sebe, napravila bi veću karijeru od jedne Britni Spirs, Šakire, Rijane, i verovatno bi se klala sa Bjonsi ...

Link to comment
Tek sad u reprizi videh nastup ovih aviona.. JE BO TE :Hail:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Ja nisam ni u reprizi, moraću na YT :frust:btwzar je moguće da neko glasa za onog Milivojevića?!
Link to comment
btwzar je moguće da neko glasa za onog Milivojevića?!
jes'ja glasalaboki je car, obrazložila sam i zbog čegaboki jeste bio malo kao trol, ali simpatični trol, dok su ostali sebe uglavnom shvatali mnogo ozbiljno,
Link to comment

Završi se prva sezona TLZP.Bio je ovo novi format na ovim prostorima, i može se reći da je šou postigao priličan uspjeh, i da je podigao standarde za šou emisije koje se ubuduće budu radile.Produkciji svaka čast za izbor takmičara - skoro perfektno odrađeno. Otprilike da su svi premašili očekivanja i svi su zaista trudili. Iako potiču iz različitih miljea stekao se utisak da su odlično funkcionisali kao ekipa.Voditelji nisu briljirali, ali nisu ni kvarili šou, za razliku od žirija, čiji članovi su često znali biti iritantni. Ipak i članovi žirija su digli šou u poslednjoj emisiji koja je bila dostojan završetak ovog serijala.Za očekivati je da će biti još sezona, a biće zanimljivo posmatrati da li će opet odabrati bar približno dobre takmičare. Ne bi bilo loše izvršiti i personalne promjene u žiriju.

Link to comment

Uprkos neočekivanom uspehu, pitanje je da li će biti nastavka ovog šoua, jer se radi o, za naše uslove, skupoj produkciji ... Ali ako već bude nastavka, i ako već glasaju iz Bosne, možda bi trebalo razmisliti o internacionalizaciji, da jedan od takmičara bude, na primer, Tifa ... ili Vajta ...

Link to comment

Meni Sara baš deluje kao da je neko gura i to da se baš trudi svim silama. Iznenadio sam se kad nije pobedila u #pgs, međutim kad sam ukapirao da će da se pojavljuje više od pobednice istog šouva bilo je jasno da je sve to namešteno. Narano nemam nikakvih dokaza jednostavno mi tako deluje.

Link to comment
Uprkos neočekivanom uspehu, pitanje je da li će biti nastavka ovog šoua, jer se radi o, za naše uslove, skupoj produkciji ... Ali ako već bude nastavka, i ako već glasaju iz Bosne, možda bi trebalo razmisliti o internacionalizaciji, da jedan od takmičara bude, na primer, Tifa ... ili Vajta ...
može onaj iz Živinica što je pobedio u operaciji trijumf :Dmeni se čini da prva uvek promaši sa voditeljima. andrija milošević i marija kilibarda su bili očajni u pgs. sada marija kilibarda i strugar su isto loši. ne znam što se plaše da uzmu nekog prekaljenog, voja nedeljković npr. razvaljuje u zvezdama granda (inače je to je 1™ fantastična emisija, ali o tome nekad na nekom drugom topiku).što se tiče žirija, ivan ivanović im je zvezda pa da mu dignu još malo rejting. ali šta je zone učinila ikada u životu pa da nekog ocenjuje ...kokić i šašić su mi pokazali koliko sam bio pun predrasuda prema povečima novokomponave narodne muzike.
Link to comment

Nisam pogledao ni minut na TV-u nego pratim ovu temu i onda gledam na sajtu Prve kad mi se nesto ucini zanimljivim. Zakljucak je da je Sneki seks bomba, Sasic car, Goca Trzan debela i zdepasta a ostale nisam ni ispratio jer mi nisu bili zanimljivi. Ivan Ivanovic je smarac a Radivojevicka jedna od najiritantnijih pojava od svih nasih medijskih licnosti, jeziva mi je.Cija su ono tri dupeta gore? Ovo skroz desno sabija koliko je dobro :Hail:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...