Jump to content
Turnbull

Treća Srbija

Recommended Posts

Turnbull

Pa malo oni, malo 1389, daj šta daš. Dveri se ionako bore za cenzus, svaki glas im je bitan.

hazard

Dveri su pumpane na proslim izborima da se sjebu radikali i DSS, sada kada je ustanovljeno da je DSS nesjebljiv a radikali pukli, valja ih potkresati.

Filozof manijak

Treća Srbija je nešto najgore što se pojavilo u zamućenoj žabokrečini srpske političke scene. Takav konglomerat hohštaplera, preveranata, licimura, alavih sinekurista i bahatih skorojevića do sad niste imali prilike da vidite. Jedina sreća je što su ograničeni na Novi Sad pa ne mogu da šire svoj kancer diljem n-te Srbije. Jedva čekam lokalne izbore u Novom Sadu da se počisti ova bagra.

*pod uslovom da se ne prišljamče nazadnjacima na listu.

ccik7Yz.jpg

ficfiric

*pod uslovom da se ne prišljamče nazadnjacima na listu.

Usluga za uslugu. Kad mogu na SNS listi biti SDPS, NS, PS, PSS, SPO, DHSS, PRS, GI SRPSKA sto se ne bi naslo mesto i za TS

Ravanelli

34. galogaža... brate

koja ekipa osim toga. gomila njih su '80's i imaju krša dobrih riba na listi

Edited by Ravanelli

Filozof manijak

Usluga za uslugu. Kad mogu na SNS listi biti SDPS, NS, PS, PSS, SPO, DHSS, PRS, GI SRPSKA sto se ne bi naslo mesto i za TS

Ne vidim kakvu korist bi imali nazadnjaci od toga, pošto je većina stanovnika N. Sada ogorčena na trećesrbijance. Tu ne računam rodbinu i uhlebljene u javno komunalna preduzeća. Ali i sam strepim da će ih prepošteni Vučević uglaviti na listu.

*sve se ovo odnosi na lokalne izbore. 

sailorman

Nervozni pomocnik je broj 7 na trecesrbijaskoj listi http://www.rik.parlament.gov.rs/cirilica/Liste/2014%20TRECA%20SRBIJA.htm

Nekoliko zvezda Dnevnog tupana se moze naci na ovoj listi.

Zasto baletska igracica, a ne balerina (114.)? I sta je inzenjer reinzenjeringa (44.)??

Primetila sam na listi jednu curu sto je znam preko dobre prijateljice, cak smo se jedno vreme i druzile, ali pre desetak godina. Vec dugo nismo u kontaktu, osim sto se pratimo na instagramu, tako da ne znam u sta je izrasla, ali pamtim je kao jako pristojnu i ekstremno nezainteresovanu za politiku.

edit: Aha, sad vidim da je na listi i novi momak ove moje poznanice. Zlo. S konca i konopca indeed.

Edited by sailorman

salerokada

Zato što oni baletan i balerina shvataju kao kada za ETF-ovce kažeš banderaši.

Delija67

Baletska igracica mi je komsinica. Nisam je dugo video, cudi me da ima ikakve veze sa politikom, nikad nije bila u tom fazonu. Moj licni favorit na listi je pod brojem 106. penzioner sa 35 godina.

ficfiric

I moj komsa je mladi penzioner. Mislim da je sizofrenija ili nesto slicno*. Samo on je u Dverima.

* za svoju bolest naravno da nije kriv i njemu se ne moze zameriti nista ali moze se zameriti onima koji tog bolesnika iskoriscavaju, a iskoriscavaju ga - radi kao konj za njih. Ne bi me cudilo da i ovi rade slicno

radisa

Znam ko je inženjer reižinjeringa :D

:isuse:

ficfiric

Naleteo sam na sajt bbns. To je inace skracenica od Бројчана (Дигитална) Баштина Новог Сада

franjotudman_wi.jpg

freakns

Jedina sreća je što su ograničeni na Novi Sad pa ne mogu da šire svoj kancer diljem n-te Srbije.

ja ne vidim nista srecno u ovome :thumbdown: