Jump to content
Turnbull

Treća Srbija

Recommended Posts

Venom

jeste taj mikic malo problematican primer ali nije koliko ja znam niti pritvoren, niti optuzen i za sta. to uostalom jeste bilo remecenje javnog reda i mira...

tvojom logikom bi trebalo ukinuti tu vrstu zabranjenog govora pa bi se sve orilo od dveraskih mitinga ustanak alee alee. nismo mi na tom nivou, ne moze nase drustvo to da istrpi.

a ne moze izgleda ni kanadsko:

I kako se na lestvici zabranjenosti tretira tekst na internetu da nekom treba "jebati mater"? Sigurno je to ozbiljan poziv na silovanje starijih osoba, te ga treba ozbiljno obraditi.

A sve i da to moze da se tumaci tako, kolika to moze da bude pretnja drzavi? Npr. do skora si mogao da ukrades do 10k dinara (ili bese 15) i da ne bude manje vise nikom nista, jer ne postoji mogucnost da se toliki broj slucajeva resi. Ne postoji mogucnost ni da se bave svakom budalom koja baljezga na internetu.  Odnosno postoji, kad im zatreba. Isto kao i ovaj sto je remetio javni red i mir tokom nereda na prekinutoj utakmici - vikao vucicu pederu.

Yoda

Pusten Fajgelj.

Budalast performans sa pozivom na ustanak, desetak inspektora koji privode, uplakanom decom, a u kontekstu rusenja Vucica je izgleda  okoncan.

Edited by Yoda

Filozof manijak

Sve me svrbi pomisao kakva je ovo predstava vlasti za one sa jeftinijim ulaznicama.

Izgleda da su poslednje ankete upalile lampicu :coffee: