Jump to content
Sign in to follow this  
stoka

Gde ste bili 5. oktobra 2000. godine?

Recommended Posts

Milogled Bluff

Sto to onda ne vazi i za 24. septembar?

Ryan Franco

Zato što je Drašković dva puta pre toga sapleo vaninstitucionalnu borbu. :D

Naterao jbg. 

bergasa19

Ovaj tekst je pljuvanje po petom oktobru od "čoveka" koji je u koaliciji sa zločincima. Koji je bio i koštunicin ministar spoljnih poslova.

Milogled Bluff

Ma dobro, to za 5. oktobar je naravno idiotizam koji ne zasluzuje komentar. Ali za ovih 17 godina nisam cuo validan argument u prilog opravdanosti tog bojkota izbora.

Edited by Milogled Bluff

Ryan Franco

Na sta mislis?

Pa prvo je sapleo ovaj bojkot 97 ali ajde da ne tupim o tome, bio sam klinac. Onda je sapleo "prelaznu vladu" 99. Oba su bila prilike za neko vaninstitucionalno menjanje.  

E onda su se potočići 2000 ulili u Dunav pa se na kraju izašlo na izbore bez Dunava. Mislim, iz ovog ugla gledano, nametnuo je svoju koncepciju. 

bergasa19

Ma dobro, to za 5. oktobar je naravno idiotizam koji ne zasluzuje komentar. Ali za ovih 17 godina nisam cuo validan argument u prilog opravdanosti tog bojkota izbora.

Misiš da je Djindjić ispao glup jer nije verovao u vukove najbolje namere?

Milogled Bluff

Pa ja vec 14 godina pricam da je cestiti Sepeo tom prilikom uradio najbolju mogucu stvar - napravio DOS, pa onda iz njega izasao i tako mu omogucio da obavi posao :D

A to za saplitanje 97. nisam bas siguran, ali ajde, jebes te mucne teme

@Bergasa - ne znam sta da mislim, a i zaboravio sam dobar deo onoga sto sam citao o tome, osim da nas je skupo kostala poslovicna sujeta, kratkovidost i sebicluk vozdova nase vajne opozicije.

Edited by Milogled Bluff

ficfiric

Slucajno naleteo na ovaj klip. Nisam ga do sada video a i nema puno pregleda

Прслин

pomenuo je neko majke jevrosime i tamosnje pandure na gornjim spratovima dok masa nesto urla a milan protic drzi neki imbecilni govor. stidim se priznati ali mi je onda bilo bas krivo sto nije napravljen performans, nesto kao 3D ruski medicinski atlas od tih pandura u majke jevrosime

Протић није био тамо, били су Живковић и Чеда, а и они су дошли тек 45' након пада станице. Једино ако се довукао после четири-пет сати, непосредно пре него што су разоружани муркани протерани кроз топлог зеца на свом путу из станице.

Склањали су поглед у страну следећих годину-две, проверавао сам сваки пут када бих ишао у Кинотеку. ;)

Едит: Фићфирићу, јеси ти беше преседео 5. октобар на Сави са ортацима, пун презира према "револуцији која није класна"? Или сам те побркао са неким ко се тиме хвалио на форуму пре годину-две?

Edited by Прслин

Yoda
Sa osvojenih 800.000 glasova, SPO nije mogao da spreči koaliciju Slobodana Miloševića, Mirjane Marković i Vojislava Šešelja, niti da predupredi vojni pohod na Kosovo i zločine nad Albancima, što će Srbiju da baci pod bombe NATO alijanse. Ta se katastrofa ne bi desila da sigurni izborni pobednici nisu odustali od izbora i pobede. Sedamnaest je godina od te sulude odluke, kojom je Srbija, nepovratno, gurnuta u ponor, a oni koji su je u taj ponor gurnuli još se slave kao vizionari i demokratske ikone

Ovo je kulovska izjava coveka koji je vrsio gradsku vlast od oktobra 1997. do kraja 1999. uz podrsku SPS, koji je nekoliko meseci pregovarao sa MIlosevicem 1997/98 nakon izbora i bio odbijen, jer je sa tih 800.000 glasova trazio pola ministarskih mandata, a takodje je bio ratni savezni vicepremijer jedno vreme.

Jeziva stetocina bila i ostala.

Edited by Yoda

ficfiric

Протић није био тамо, били су Живковић и Чеда, а и они су дошли тек 45' након пада станице. Једино ако се довукао после четири-пет сати, непосредно пре него што су разоружани муркани протерани кроз топлог зеца на свом путу из станице.

Склањали су поглед у страну следећих годину-две, проверавао сам сваки пут када бих ишао у Кинотеку. ;)

Едит: Фићфирићу, јеси ти беше преседео 5. октобар на Сави са ортацима, пун презира према "револуцији која није класна"? Или сам те побркао са неким ко се тиме хвалио на форуму пре годину-две?

Presedeo na Savi ali ne zbog toga sto si napisao

Turnbull

E, aj nemoj.

Прслин

Шта је сад, Симе?

@фићфирић

Мењаш причу, али добро. То се зове сазревање.

Edited by Прслин

ficfiric

Ne menjam pricu vec ti pamcenje. To se zove starenje :P