Jump to content
Sign in to follow this  
stoka

Gde ste bili 5. oktobra 2000. godine?

Recommended Posts

Milošica

SPS je najaktivniji kada je vrbovanje studenata FPN-a u pitanju.

pbg12345
8 minutes ago, SNARC said:

SPS ima omladinu..jebem mu..daj da sagradimo te stadione, mozda mladi zaista pocnu nesto smisleno da rade sa sobom.

i to prilicno aktivnu

pored sns oni su jedina stranka u srbiji

zapravo sps je jedina stranka u srbiji, sns je nesto drugo a i mogu se raspasti u trenu

sps su pak klasicne bubasvabe

pt 2.0
11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Tja. Šta mislim nije za javno mesto

Ma ok. Mogla sam i da te ne citiram gore, nego si ti poslednji pomenuo ime.

Žena smislila "kič fašizam" i samo to vergla... šta god da se dešava okolo ona fura teme iz sopstvene glave (i verovatno sopstvenih aktivnosti). Koga briga da te zbog toga prati na tw?

Prati te jer očekuje da makar reaguješ na aktuelno.

SNARC
10 minutes ago, Milošica said:

SPS je najaktivniji kada je vrbovanje studenata FPN-a u pitanju.

9 minutes ago, Goranz said:

Prizivaš čileanski scenario?

6 minutes ago, pbg12345 said:

i to prilicno aktivnu

pored sns oni su jedina stranka u srbiji

zapravo sps je jedina stranka u srbiji, sns je nesto drugo a i mogu se raspasti u trenu

sps su pak klasicne bubasvabe

Prizivam da im fakam zenskog roditelja..jebo mladost i energiju kad je nekom motivacija i zelja da bude clan omladine socijalista.

Ne razumem ni otkud Dacicu zelja da vodi stranku kad mu se sirom provincije predstavnistva utapaju u naprednjake..a ovo sa omladinom je miljama daleko od toga da shvatim.

Hamlet Strašni
33 minutes ago, pt 2.0 said:

Ma ok. Mogla sam i da te ne citiram gore, nego si ti poslednji pomenuo ime.

Žena smislila "kič fašizam" i samo to vergla... šta god da se dešava okolo ona fura teme iz sopstvene glave (i verovatno sopstvenih aktivnosti). Koga briga da te zbog toga prati na tw?

Prati te jer očekuje da makar reaguješ na aktuelno.

Po mom mišljenju to je mnogo zlokobnije sve. Ostaje za neki rl susret :-)

Milošica

Njemu ne sumnjam da je doneo blagostanje.I ovima u čijim su redovima bili Vesić,Mali,Dinkić,Zorana,Knežević,Beba,Čeda,Čović...

Edited by Milošica

Caligula
6 minutes ago, Milošica said:

Njemu ne sumnjam da je doneo blagostanje.I ovima u čijim su redovima bili Vesić,Mali,Dinkić,Zorana,Knežević,Beba,Čeda...

Jeste, ali nama ostalima je 5 oktobar doneo propast, mali Marko morao da bezi u Rusiju a Slobo isporucen u Hag, imali smo slobodne izbore i menjali vlast (mogli da uticemo na to) sve do 2012te.

Fala bogu te se ovi vratise da ukinu sve to.

Gde su ona staaara vremena kada smo gledali zaklane srbe na TV dnevniku i ispracali cvecem tenkove u Vukovar

Edited by Caligula

ToniAdams

Pa kad je bota hteo igrati košarke a nije imao sa kim :(

Caligula
1 minute ago, ToniAdams said:

Pa kad je bota hteo igrati košarke a nije imao sa kim :(

Narod izglasao da mora da igra sa prasetom ili dolaze i prase i radikali umesto :(

Narod izglasao, ovaj narod sto sada masovno glasa za Vucica a nekada za Milosevica i Seselja

taj narod je izglasao BoTi da mora sa prasetom da igra. Hvala mu sto je igrao jer nam je poklonio jos cetiri godine bez ovog ludila.

Edited by Caligula

Jeremija
8 minutes ago, Milošica said:

Njemu ne sumnjam da je doneo blagostanje.I ovima u čijim su redovima bili Vesić,Mali,Dinkić,Zorana,Knežević,Beba,Čeda,Čović...

+1

Dejan Vuk Stanković, samo u pokušaju, pošto njegova bagra neće ponovo doći na vlast, a ova (takodje bagra) ga ne želi.

hazard
11 minutes ago, Milošica said:

Doneo je ogromnoj većini u Srbiji mnogo veće blagostanje nego ono koje su imali 90tih, da ne pričamo o tome na šta bi ličila ova zemlja posle još 5 do 10 godina Slobine i Mirine vlasti i sankcija. Ja sam '99. prvi put bio na Kubi, pa sam video kako to izgleda, i nonstop sam razmišljao ,,u jebote mi ćemo ovako izgledati uskoro ako se nešto ne promeni" (nisam bio u Varaderu i centru Havane ulickanom za turiste, nego u jednom manjem gradu s druge strane ostrva).

Zbog izneverenih očekivanja i lopovluka DOSovske vlasti se o tom 5. oktobru mnogo kenja, a realno to je bio tada najsvetliji trenutak srpske istorije još od novembra 1918.

pt 2.0
16 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ostaje za neki rl susret :-)

Deal.:)

Milošica
15 minutes ago, Caligula said:

Jeste, ali nama ostalima je 5 oktobar doneo propast, mali Marko morao da bezi u Rusiju a Slobo isporucen u Hag, imali smo slobodne izbore i menjali vlast (mogli da uticemo na to) sve do 2012te.

Fala bogu te se ovi vratise da ukinu sve to.

Gde su ona staaara vremena kada smo gledali zaklane srbe na TV dnevniku i ispracali cvecem tenkove u Vukovar

Pa dobro,onda neka im za sve lopovluke i razočarane stotine hiljada ljudi opravdanje bude Sloba.Nemoj samo sa pričom da su ljudi previše očekivali,evo mom kumu je bilo dovoljno da ne dobije otkaz zato što nije član stranke,a zamenio ga je lokalni funkcioner DS-a.

Mislim,zamisli kažeš detetu:"Nema veze što nisi uspeo da završiš srednju školu,komšijin mali je nije ni upisao." To opravdavanje je u tom rangu.

@hazard

Edited by Milošica