Jump to content
Sign in to follow this  
stoka

Gde ste bili 5. oktobra 2000. godine?

Recommended Posts

ragasto

@Jeremija

Pa jeste:dry:, njima je sve potaman. Meni, jebi ga, nije i nemam nikakav problem sa tim da se ne složim sa Briselom i Chatnam Houseom. Svakom svoje.

jimi
1 hour ago, Jeremija said:

Pa zar nije?

Dakle, u sprovodjenju ideja su isti. 

Frank Pembleton

Meni izgleda, da je ova došla do logičkog sleda:
Mi smo toliko dobro radili, da evo sad i kad su ovi došli na vlast, ne preostaje im ništa drugo nego da sprovode naše ideje! Čujete li, NAŠE IDEJE, NAŠE IDEJE!!!

... Shiit has hit the fan...

ragasto

Objasnila je ona to prošle godine, raspravljalo se i ovde o tome. Imala je i fin odgovor u dokumentarnom flimu o 10 godina SNSa - pitali su je da li je Miki Rakić pomogao osnivanje stranke, a rekla je "Sigurna sam da nije uradio ništa što nije u interesu Srbije". Politički izuzetnotm i izvrsnotm.

gospa buba

to gordana?

sent from bubamoto

Milošica

Meni ona ne deluje kao pokvarena žena,tako da joj verovatno ozbiljno manjka socijalne inteligencije.

iDemo
41 minutes ago, Milošica said:

Meni ona ne deluje kao pokvarena žena,tako da joj verovatno ozbiljno manjka socijalne inteligencije.

Meni izgleda glupa al' - ko bi to znao - ne poznajem je licno tako da nemam nista od dokaznog materijala... 

stoka

Peti oktobar 2000. godine mnogi predstavnici vlasti trebalo bi da slave kao drugi rođendan. Šta da se sve izrodilo u neki rumunski scenario, pa da je, recimo, narod krenuo u neki osvetnički pir ... ? Još kada znamo da su neke policijske stanice tada mogle da posluže kao samousluge za oružje ...

namenski
1 minute ago, stoka said:

Peti oktobar 2000. godine mnogi predstavnici vlasti trebalo bi da slave kao drugi rođendan. Šta da se sve izrodilo u neki rumunski scenario, pa da je, recimo, narod krenuo u neki osvetnički pir ... ? Još kada znamo da su neke policijske stanice tada mogle da posluže kao samousluge za oružje ...

Pa nista, bili bi k'o Rumunija, ova danasnja.

Ovako smo ona druga Nikolaea i supruge mu :s_p:

Hamlet Strašni

Jbg Goca Čomić

pt 2.0
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Jbg Goca Čomić

Mene je ona toliko iritirala načinom govkra i izborom tema na tw da sam je izbrisala na kraju.

A imala aam pozitivnu predrasudu... 

Hamlet Strašni

Tja. Šta mislim nije za javno mesto

SNARC

SPS ima omladinu..jebem mu..daj da sagradimo te stadione, mozda mladi zaista pocnu nesto smisleno da rade sa sobom.