Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Olimpija potrvrdila da nema nikakav tim. Ubise ih ko zeceve. Olimpija izgleda toliko konfuzno da je to strasno. Pogubili su toliko lopti da ni oni ne znaju kako. S druge strane MZT deluje sasvim fobro. Tesko ce se odnositi bodovi iz Skopja, a nece biti ni lagani gosti. Gecevski je odlican, a rekao bih da imaju nesto duzu klupu nego prosle godine. I igraju dosta leprsavo (kao mi u vecem delu sezone pod Vukojicicem). najvise muke imaju na pleju, gde je prvo resenje Otasevic, ali ovaj Kostoski i pored nekih nedostataka deluje skroz ok. A Olimpija... tuzno. Stivenson im je najbolji igrac, ali kad je on udvojen oni ne mogu nista. Galius jedva da je primecen na terenu. Jedini ko pokusava nesto je Joksimovic. Premalo. Rupnik je poceo na pleju, Olimpija povela, Pipan ga izvadio i ubacio ga tek na 20 razlike za MZT...

Link to comment

Ja igrao under, takodje lagano.Mislim da ce dosta timova imati problema sa realizacijom™ u prvom kolu.Btnj ne pamtim da je neki srpski klub bio ovoliki favorit na kladionici u Sirokiju™

Link to comment

drugarice i drugovi, braco i sestre,posto sam u inozemstvu nisam u mogucnosti da pratim pratim pocetak jadranske lige na tv-u. bio bih vam zahvalan ako bi mi udelili neki nalog na balkan sportu ili nesto slicno da sutra i prekosutra mogu da pratim utakmice.lep pozdavkojot

Edited by kojot
Link to comment

kako da platim odavde?! registrovacu se kad dodjem u srbiju ali sad moram da nadjem dobre strimove.inace, kako mogu da banuju zbog toga?! pa valjda kad platis mozes na laptopu da gledas sa vise adresa.

Link to comment

Istekao je bio VIP ja mislim al svejedno su banovali i to je pisalo u objasnjenju.Placa se valjda Paypalom gdje god da si.

Edited by Feindouno
Link to comment

Kad novinar nema pojma o temi o kojoj piše. http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/240852/MZT-pod-vodjstvom-Vukoicica-na-otvaranju-sezone-bolji-od-Olimpije

MZT pod vođstvom Vukoičića na otvaranju sezone bolji od OlimpijeM. Bećagović | 04. 10. 2013. - 23:41h | Komentara: 0Košarkaši MZT-a iz Skoplja savladali su večeras na domaćem terenu ekipu ljubljanske Olimpije sa 79:60 (20:13, 19:15, 22:13, 18:19), u prvoj utakmici prvog kola regionalne Jadranske lige.Najbolji u gostujućoj ekipi bili su Todor Gečevski i Damjan Stojanovski po 16 ubačenih koševa, dok je srpski košarkaš Stefan Sinovec dodao 13 poena.U domaćem timu Saša Salin je dao 12, dok su Stivenson i Gailius postigli po 11 poenaU ostalim mečevima u subotu igraju Cibona - Radnički Kragujevac (17 sati), Široki - Crvena zvezda (17), Krka - Budućnost (19) i Zadar - Solnok (19), a u nedelju Partizan - Igokea (17) i Mega Vizura - Cedevita (19).
Link to comment

Ako se sezona po premijeri poznaje, za Olimpiju će ova biti prepričavanje nekoliko prethodnih. S tim što za razliku od nekih prethodnih, neigranje EL i sve gori stranci u rosteru, mogu samo ubrzati dobro poznati scenario raspada.Što se tiče šampiona pripremnog perioda, danas bi sve osim +10 bilo ravno iznenađenju, bar ako je verovati Edinovim opservacijama Širokog i letimičnom pogledu na sastav simpatičnih hercegovaca, a posebno rubriku players in/out za 2013-14.

Edited by borderline
Link to comment

Široki je ozbiljna košarkaška sredina, padali su tamo i jači timovi od ove Zvezde, nema to veze sa budžetom kojim raspolažu.Toliko o prognozama o četvoro sigurnih na fajnal foru ove godine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...