Jump to content
IGNORED

Aldi™ kvalitet


Indy

Recommended Posts

često je u pitanju neka serija koja odstupa od uobičajenog standarda za taj proizvod ali je još uvek u okviru propisanih standarda.
Ne slažem se.Svakako treba proveriti rok, s tim slažem <i uvek uradim> jer često jeste razlog (iako vrlo često i nije).A nema nikakve specijalne 3abepe.
Link to comment
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    16

  • aram

    11

  • wall

    8

  • halloween

    7

Top Posters In This Topic

Ja sam čula prodavca na odeljenju mesare u Maxiju kako više za sebe komentariše "akciju" tj. sniženje ćurećih prsa Gran podere.
A, akcije na delikatesu me ne zanimaju. Samo brendirana pakovana roba, zajebi meso na popustu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Mislim na one proizvode kad u deklaraciji piše min ___% nije svaki put isti procenat, tj. dešava se da i renomirani proizvođač odstupi od sopstvenih standarda.

Edited by halloween
Link to comment

ja sam tu akciju prvi put videla u CH neke 2000te i mislila da se "popust, sniženje" na francuskom kaže "akcija"kad ono nešto kasnije vidim i u Srbiji (a i šire) sve akcija do akcije

Edited by Amelija
Link to comment

Vec sam pisao, ali najvece probleme sa rokom trajanja sam vidjao u Metoru. Bukvalno za sve sto se uhvatis tamo, treba prvo proveriti dokle vazi.Neke stvari kada dodju na akciju kod mene imaju kontra efekat. secam se da su mi trebali smrznuti skampi i odem u onaj Maxi na cvetnom trgu gde mi prodavac kaze da imaju akciju na premia skampe, kupis pakovanje od pola kila, a drugo pakovanje od pola kile dobijes dzabe.To vece sam ipak jeo pljeskavicu.

Link to comment

Zavisi sta iz Aldija™. Do sada nisam primecivao ozbiljnu razliku izmedju konzerve pasulja od 40 i 90 centi. Ima i OK nekonzerviranih proizvoda (zavisno od lanca), pominjana vina npr. Ali zato ima i nevidjenog djubreta. Razni slatkisi, skoro sve od voca (najcesce ono koje se ne zove banana) i svezih stvari itsl.

Link to comment
A, akcije na delikatesu me ne zanimaju. Samo brendirana pakovana roba, zajebi meso na popustu.
Ja sam čuo jezive priče o vakuum i sečenim proizvodima.Kao povrat iz prodavnice pa ide na doradu, sečenje, vakuum...Ne tvrdim da je tačno no više nikome ne verujem.
Link to comment
Ja sam čuo jezive priče o vakuum i sečenim proizvodima.Kao povrat iz prodavnice pa ide na doradu, sečenje, vakuum...Ne tvrdim da je tačno no više nikome ne verujem.
sad sam chula i ja, pre neki dan. dve (naj)vidjene domace industrije. josh malo soli, josh malo bibera, zrnce najkvirca i to je to :isuse:ali realno, sto da ne. na parceli™ na kojoj je proshao aflatoksin, sve moze da prodje... Edited by thermal bug
Link to comment

Ja sam "ostecena roba" sto se tice mesnih proizvoda, pre svega zato sto u porodici imam tehnologa koji je citav zivot proveo u mesnoj industriji.To ide u dva pravca:Zaziranje i ono "ma ko mu jbm" ionako me truju...Definitivno akcije na mesu su veoma rizicne...Ali sa ovim Delez proizvodima imao sam samo dobra iskustva...Dizon definitivno, razni keksi, pa i pivo cak...Naravno to sa rokom trajanja se ne vezuje za te "robne marke" treba gledati UVEK!

Link to comment

Najkvirc. Morao sam da googlam :DEh da je to, biber, so... Našibaju konzervansom, nekim gatorima i furaj.Bio članak pre par dana. Nije urađena ljudska kontrola već par godina. Bilo čega.Mislim u Blicu.Tako da ostaje da verujemo proizvođačima i reklamama. Lepo. <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...