Jump to content
IGNORED

Duda otisao, plasman na SP ostvaren , sta dalje?


Frank Pembleton

Recommended Posts

- Ne znam, bezveze je da pričam o tome kada ne znam ni da li sam kandidat. U svakom slučaju, to je velika čast i obaveza, a ja bih, kao selektor, isključivo radio džabe! Da, smatram da svaki novi selektor treba da obavlja taj posao besplatno!
kazem ja lepo... ne dajte Bodirogi da se priblizava Kragujevcu!
bosa tanjevic? iako je doziveo debakl sa turcima. ne predlazem, pitam.meni se cini da su najozbiljniji sale djordjevic (za koga mislim da bi bio lose resenje) i dusko ivanovic.
Bosa Tanjevic? opet pijan postujes... pa jesmo se lepo dogovorili da nema postovanja posle seste casice rakije!
Link to comment

Ma daj...Muta,Obradović,pomoćnik i Đorđević nisu vrhunski treneri.Nama treba vrhunski trener a ne polovnjak ili neko ko treba da se uči na reprezentaciji.Nek se savez isprsi i plati i stranca ako ne mogu da nagovore naše najbolje.

Link to comment
Pešić bi bio savršen, možda čak i Robija, nije da sad stvaramo tim treba samo okupiti najbolje konačno...ali sumnjam i da neko od njh hoće i da svi povređeni/uvređeni žele da igraju.Samo da ne bude neki Muta, (naš) Aco Petrović, Pavićević, Radonjić, Trifunović...Ako ne bude vrhunski trener nego neki od ovih gore sledi šamar realnosti sledeće godine.Ipak po meni ono najvažnije je što je Duda rekao da treba više podvući crtu-da se prisile svi igrači da se javno izjasne za sva vremena-hoću ili neću da igram.Pa ako neće da budu precrtani za sva vremena. A ne da se premišljaju u zavisnosti od toga da li im koristi ili ne te i te godine.
b55Q9p5.jpg
Link to comment

pod 1, sori, mislio sam na tanjevica umesto pomocnika, nesto mi se smesalo.pod 2, svidjalo se to tebi ili meni, a meni se ne svidja, muta je u vrhu evropskih trenera danas.za salete™ rekoh sta sam imao. a meni se ni pomocnik ne cini kao losa varijanta, ako se ima strpljenja da se rezultati sacekaju bar nekoliko godina. a u kakvoj smo situaciji, svakako ih necemo imati...

Link to comment

sad kad ode duda mozda samo djordjevic od nasih.ovi drugi pored ovakvog jebenog saveza nemaju sta da traze da su fil jeksoni licno.sace da bidne rialiti cek ako se ne dovede neki stranac.jebeno govno od saveza,bezmudo govno.djila nebitan al kad vidim onog bodirogu i tomasevica bljak!!!kako ce neki djile ili muta ili trifke dovesti nekog na pripreme?jebene bicarke menadjerske!rialiti cek ce da nam se desi ako se ne umesa neki "velikan".i nervira me sto duda i zeljko nisu ostavili naslednika.razumem ih ali to je po meni krajnji cilj.nisu sacuvali nasu kosarku od smradova svakakvih.ma ljudi ovo je ogroman problem.treba turiti dudu za presednika saveza.nadam se da ce biti tako.odresene ruke.samo tvrdo sa tim govnima!.

Edited by bradilko
Link to comment
sad kad ode duda mozda samo djordjevic od nasih.ovi drugi pored ovakvog jebenog saveza nemaju sta da traze da su fil jeksoni licno.sace da bidne rialiti cek ako se ne dovede neki stranac.jebeno govno od saveza,bezmudo govno.djila nebitan al kad vidim onog bodirogu i tomasevica bljak!!!kako ce neki djile ili muta ili trifke dovesti nekog na pripreme?jebene bicarke menadjerske!rialiti cek ce da nam se desi ako se ne umesa neki "velikan".i nervira me sto duda i zeljko nisu ostavili naslednika.razumem ih ali to je po meni krajnji cilj.nisu sacuvali nasu kosarku od smradova svakakvih.ma ljudi ovo je ogroman problem.treba turiti dudu za presednika saveza.nadam se da ce biti tako.odresene ruke.samo tvrdo sa tim govnima!.
Robija dobro da nije krepao 2005. a i Duda je bogumi jedva izbegao Toponicu.
Link to comment

Covek koji, po sopstvenom priznanju, nije uveo igraca sa klupe, zato sto je zaboravio na njega, ne moze biti selektor, ukoliko hocemo da ostanemo ozbiljna reprezentacija.Kakav crni Muta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...