Jump to content
IGNORED

Srbija-Italija 21.9. 17:30

renne

Naše finale  

34 members have voted

1. 1. Ko ide na svetsko

• Srbija
      25
    • Italija
      9

Recommended Posts

Ако Дуда оде, најзвучније наше име у оптицају је Душко Ивановић. Међутим, он је познат по спартанској дисциплини и бојим се да би ту онда могло доћи до сукоба са неким играчима. Занима ме ваше мишљење о њему.

• Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

81

• Frank Pembleton

45

• MayDay

22

• harper

19

Delom jeste problem sto smo mladi i neiskusni, ali mislim da ima tu jos necega - mi igramo mnogo emotivno, srcem, borbeno, i Duda time prakticno tera klince da daju 120% na terenu i da odigraju mnogo bolje nego sto bi po realnom kvalitetu igrali. A onda kad nam neko lupi samar, onda sve ladje potonu, svet propadne i nema nazad. Iskreno se nadam da ce se to popraviti kako igraci budu iskusniji.
Ne samo klince već i starije, iskusnije ali objektivno prosečne ili tek nadprosečne igrače. Primer: Savanović. Čovek se posle onog promašenog zicera protiv Francuske na kraju produžetka potpuno mentalno raspadne, i do kraja prvenstva ne odigra nijednu utakmicu kako ume. Tu nije krivo neiskustvo zbog mladosti, već jedno drugo neiskustvo: nemanje dovoljno velikih i bitnih utakmica sa velikim klubovima na velikim takmičenjima iza sebe.
Ако Дуда оде, најзвучније наше име у оптицају је Душко Ивановић. Међутим, он је познат по спартанској дисциплини и бојим се да би ту онда могло доћи до сукоба са неким играчима. Занима ме ваше мишљење о њему.
Ja sam za , ali šta ja znam.Ja u raspravi sa ortacima imam i situacije "...Ma Duda je nadrven ne ume da popusti, moraš malo da popustiš.Šta ima veze kafići, splavovi za vema priprema moraju momci da se opuste..." Može da bude da te priče po kafićima nisu bitne ali ovi naši igrači se hrane time pa kad dođu u kamp dođe konflikt. Mislim da Ivanović u situaciji kad Ž.O. i Kari neće biva najbolje rešenje.Jesam ja nešto prezupčio pa mi se čini da je neki strani igrač imao klauzulu da ako dođe D.I. u klub on je slobodan igrač?Poslato sa WC šolje by BVK
  • Create New...