Jump to content
Sign in to follow this  
renne

Srbija-Italija 21.9. 17:30

Naše finale  

34 members have voted

1. 1. Ko ide na svetsko

• Srbija
      25
    • Italija
      9

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

ne znam, ali ako sutra izgubimo moraces da tejkujes oun for d tim. lepo sam rekao da se avatari ne menjaju <_<

MayDay

I bleed for the team ako treba! A neće trebati, nadam se. Sutra Hanzo i ja gatamo ko u prvom delu takmičenja.

freakns
Kojote, je l ti znaš da je meni naša košarkaška reprezentacija i njen uspeh važnija od Kobija, KK Partizana i sveg ostalog sporta zajedno?
nista ti ne verujemo ! i Vucic peva Krece se ladja Francuska... vamo kao Vanja ovo/ono ko da ne znamo ko ti je na avataru...sto se tice meca, ne smem vise nista ni da prognoziram. :(

čekmeže

Ima Boga, ima pravde, Talijani su nas onako pokvareno u dogovoru sa Špancima izbegli u 1/4 finalu ali na kraju je maca došla mečki na rupu.Gubimo 10 razlike, Ruso postaje selektor.

Edited by Hartmann

Frank Pembleton

Dobijamo na mučenje uz mnogo nerviranja...Poslato sa WC šolje by BVK

Joe D

nekom magijom dobijamo ovo, +7

April

Ako žabare bez krštenog centra ne možemo da dobijemo, onda jebiga. Ako se Raško'n'Gagula danas ne prodaju, neće nikad.

hattori
Ako žabare bez krštenog centra ne možemo da dobijemo, onda jebiga.
...odnosno ekipu koja igra trecu "biti ili ne biti" utakmicu za tri dana...

mlatko

s onm pobedom zajebali su nas što su nam poslali špancesebe su zeznuli što nisu išli na nas gde bi prošlišpance su sjebali jer su ih poslali na francuzezajebani su :twak:

darkonet
nekom magijom dobijamo ovo, +7
sta nekom, Dudinom valjda? Ako on ne podigne ovu druzinu ne znam ko ce, mozda Nesa Ilic? Sinoc Belineli katastrofalan, ne znam kako cemo ga danas zadrzati posto ne verujem da moze da ponovi dva puta slicnu katastrofu. Jaci smo na centru za klasu, neka guraju sve pod kos i bice valjda dobro...

Zavrzan

serbia italy 1 x 2 1.55 15.5 2.70 :unsure:

Giggsy
Kojote, je l ti znaš da je meni naša košarkaška reprezentacija i njen uspeh važnija od Kobija, KK Partizana i sveg ostalog sporta zajedno?
:ziga:Nek pobedimo danas, makar ne uradili nista na SP. Samo se plasirajte kako znate i umete. Ne mogu da smislim godinu u kojoj ne gledam reprezentaciju na velikom takmicenju

renne

IdemooooПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Calavera

Za nas je ovo finale, valjda ce ga nasi tako i doziveti.

Sign in to follow this  

• Create New...