Jump to content
IGNORED

Srbija-Italija 21.9. 17:30

renne

Naše finale  

34 members have voted

1. 1. Ko ide na svetsko

• Srbija
      25
    • Italija
      9

Recommended Posts

• Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

81

• Frank Pembleton

45

• MayDay

22

• harper

19

Kojote, je l ti znaš da je meni naša košarkaška reprezentacija i njen uspeh važnija od Kobija, KK Partizana i sveg ostalog sporta zajedno?
nista ti ne verujemo ! i Vucic peva Krece se ladja Francuska... vamo kao Vanja ovo/ono ko da ne znamo ko ti je na avataru...sto se tice meca, ne smem vise nista ni da prognoziram. :(

Ima Boga, ima pravde, Talijani su nas onako pokvareno u dogovoru sa Špancima izbegli u 1/4 finalu ali na kraju je maca došla mečki na rupu.Gubimo 10 razlike, Ruso postaje selektor.

Edited by Hartmann
nekom magijom dobijamo ovo, +7
sta nekom, Dudinom valjda? Ako on ne podigne ovu druzinu ne znam ko ce, mozda Nesa Ilic? Sinoc Belineli katastrofalan, ne znam kako cemo ga danas zadrzati posto ne verujem da moze da ponovi dva puta slicnu katastrofu. Jaci smo na centru za klasu, neka guraju sve pod kos i bice valjda dobro...
Kojote, je l ti znaš da je meni naša košarkaška reprezentacija i njen uspeh važnija od Kobija, KK Partizana i sveg ostalog sporta zajedno?
:ziga:Nek pobedimo danas, makar ne uradili nista na SP. Samo se plasirajte kako znate i umete. Ne mogu da smislim godinu u kojoj ne gledam reprezentaciju na velikom takmicenju
  • Create New...