Jump to content

Polufinale

Giggsy

Ko ce igrati u finalu?  

20 members have voted

1. 1. Ko ce igrati u finalu?

• Spanija-Litvanija
      8
    • Spanija-Hrvatska
      3
    • Francuska-Litvanija
      6
    • Francuska-Hrvatska
      3

Recommended Posts

• Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

20

• goofs

16

• renne

16

• J.R. Cash

16

Top Posters In This Topic

znaci mi smo igrali sa 3 najjace ekipe na prvenstvu, dobili dve, i na kraju necemo ici na sp. :ph34r:
Tako ispada.Nazalost, nama je kobila i debil Burusis zasrao sve. Ja sam tu ocekivao sigurnu pobedu Grka jer su bolji od Hrvata. Ali taj vo je dozoljavao da ga Tomic ugurava :isuse: i da mu poskidaju gomilu lopti. Sto je osnovni razlog zasto su Hrvati i dogurali do 1/2f. Veliki trud borbenost koja im je donela puno skokova. Ko im iskontrolise skok oni mogu da pobede samo sa ludackim procentom suta.
Dobijaju Francuzi, mmnj. Nama ostaje uteha da smo pobedili novog prvaka.
Po teoriji verovatnoce sanse postoje jer ih Spanci vec dugo zlostavljaju. Mi smo ih barem dobili 2010 a mislim da Francuzi nisu u poslednjih 10ak godina nikad. Mada vece sanse daje Spancima jer imaju dominantniju poziciju ispod kosa a trebali bi da mogu da zaustave spoljnu liniju Francuza. :) Edited by Zaz_pi

Ja kapiram da ovi Francuzi nemaju 2 napada nacrtana, sve se zasniva na Parkerovoj improvizaciji. Zolo pojma nema gde je i gde treba da stane, a Diaw bi pre crko nego usao u reket.Slabo za sada, iako Parker kida, ovo samo ceka da ode na 10+

• Create New...