Jump to content

Polufinale

Giggsy

Ko ce igrati u finalu?  

20 members have voted

1. 1. Ko ce igrati u finalu?

• Spanija-Litvanija
      8
    • Spanija-Hrvatska
      3
    • Francuska-Litvanija
      6
    • Francuska-Hrvatska
      3

Recommended Posts

• Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

20

• J.R. Cash

16

• renne

16

• goofs

16

Top Posters In This Topic

izbjegavali ove od sinoc u cetvrtfinalu. poenta mog posta je da bar isto koliko mozes spance da okrivis da su namjerno pustili, toliko mozes i francuze, pa nesto ne vidim gnjeva pravednika sto francuzi igraju finale, za razliku od zadovoljstva sto su spanci ispusili.

Spanci su tacno znali sa kim ce igrati u zavisnosti od ishoda utakmice, Francuzi nisu. Ne mislim da su Spanci namerno izgubili, ali istina je da se nisu iscimali na toj utakmici. Bilo im je svejedno i zato nece igrati finale. Ko ih jebe.I nije im prvi put da svojom kurcoboljom sjebavaju turnir i obesmisljavaju rezultate suprotne grupe.

Edited by J.R. Cash
Spanci su tacno znali sa kim ce igrati u zavisnosti od ishoda utakmice, Francuzi nisu. Ne mislim da su Spanci namerno izgubili, ali istina je da se nisu iscimali na toj utakmici. Bilo im je svejedno i zato nece igrati finale. Ko ih jebe.
Bukvalno se isto moze napisati za Francuze u mecu protiv nas pa ce ipak igrati finale.

Francuzi su mozda odigrali slabije, jer su se jednostavno cuvali, kao sto smo se i mi cuvali protiv Crnogoraca. Sa druge strane, ma koliko se neko cuvao, nece dozvoliti u zadnjoj sekundi da mu covek sam ko duh ispod kosa da zicer, jer nema nikakve logike da uvede utakmicu u produzetak.Jos jednom kazem, ne volim teorije zavere i ne znam da li su pustili, ali pristup utakmicama nije bio isti, narocito zato sto su Spanci znali tacno na koga idu.Svejedno im zelim da izgube od Hrvata, ako je moguce :D

Edited by Giggsy

Interesantno bi bilo zamisliti obrnutu situaciju, primjera radi, da Srbija u nekoj hipotetičkoj utakmici pobjedom ide na Španiju u četvrtfinalu, a porazom na Italiju. Šta mislite, da li bismo igrali sa 100% snage? ( ne govorim o namjernom puštanju utakmice).

Interesantno bi bilo zamisliti obrnutu situaciju, primjera radi, da Srbija u nekoj hipotetičkoj utakmici pobjedom ide na Španiju u četvrtfinalu, a porazom na Italiju. Šta mislite, da li bismo igrali sa 100% snage? ( ne govorim o namjernom puštanju utakmice).
posto treba uvek da idemo na medalju treba da nam bude svejedno s kim igramo posto sve moramo da pobedimo do kraja. ne? to duplo vise vazi za spance.
  • Create New...