Jump to content
Sign in to follow this  
Giggsy

Polufinale

Ko ce igrati u finalu?  

20 members have voted

1. 1. Ko ce igrati u finalu?

• Spanija-Litvanija
      8
    • Spanija-Hrvatska
      3
    • Francuska-Litvanija
      6
    • Francuska-Hrvatska
      3

Recommended Posts

Timmi
Otkud to?
nije valjda da mislis da su se nesto posebno trudili protiv nas? meni to djeluje kao jednostavniji nacin da izgubis mec od onog spanskog.

J.R. Cash

Nisu namerno izgubili svakako. Sta bi uopste dobili tim porazom i koga su to birali?

Timmi

izbjegavali ove od sinoc u cetvrtfinalu. poenta mog posta je da bar isto koliko mozes spance da okrivis da su namjerno pustili, toliko mozes i francuze, pa nesto ne vidim gnjeva pravednika sto francuzi igraju finale, za razliku od zadovoljstva sto su spanci ispusili.

J.R. Cash

Spanci su tacno znali sa kim ce igrati u zavisnosti od ishoda utakmice, Francuzi nisu. Ne mislim da su Spanci namerno izgubili, ali istina je da se nisu iscimali na toj utakmici. Bilo im je svejedno i zato nece igrati finale. Ko ih jebe.I nije im prvi put da svojom kurcoboljom sjebavaju turnir i obesmisljavaju rezultate suprotne grupe.

Edited by J.R. Cash

Feindouno
Spanci su tacno znali sa kim ce igrati u zavisnosti od ishoda utakmice, Francuzi nisu. Ne mislim da su Spanci namerno izgubili, ali istina je da se nisu iscimali na toj utakmici. Bilo im je svejedno i zato nece igrati finale. Ko ih jebe.
Bukvalno se isto moze napisati za Francuze u mecu protiv nas pa ce ipak igrati finale.

J.R. Cash

Ako nisi uocio razliku u intenzitetu igre u te dve utakmice, onda nista.

Giggsy

Francuzi su mozda odigrali slabije, jer su se jednostavno cuvali, kao sto smo se i mi cuvali protiv Crnogoraca. Sa druge strane, ma koliko se neko cuvao, nece dozvoliti u zadnjoj sekundi da mu covek sam ko duh ispod kosa da zicer, jer nema nikakve logike da uvede utakmicu u produzetak.Jos jednom kazem, ne volim teorije zavere i ne znam da li su pustili, ali pristup utakmicama nije bio isti, narocito zato sto su Spanci znali tacno na koga idu.Svejedno im zelim da izgube od Hrvata, ako je moguce :D

Edited by Giggsy

keitel

Interesantno bi bilo zamisliti obrnutu situaciju, primjera radi, da Srbija u nekoj hipotetičkoj utakmici pobjedom ide na Španiju u četvrtfinalu, a porazom na Italiju. Šta mislite, da li bismo igrali sa 100% snage? ( ne govorim o namjernom puštanju utakmice).

kim_philby
Interesantno bi bilo zamisliti obrnutu situaciju, primjera radi, da Srbija u nekoj hipotetičkoj utakmici pobjedom ide na Španiju u četvrtfinalu, a porazom na Italiju. Šta mislite, da li bismo igrali sa 100% snage? ( ne govorim o namjernom puštanju utakmice).
posto treba uvek da idemo na medalju treba da nam bude svejedno s kim igramo posto sve moramo da pobedimo do kraja. ne? to duplo vise vazi za spance.

Sign in to follow this  

• Create New...