Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Slovenija, 19.09. u 14:30

Poolll™: Srbija - Slovenija  

38 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

hazard

Duda Ivkovic mi nije jasan poslednje 2 utakmice...gde je tajmaut da se prekine serija protivnika? Gde je neka motivacija? Covek se od polovine prve cetvrtine protiv Spanije ponasa kao da je sam otpisao igrace i odustao od svega.

Joe D

ne bih rekao da je volja problem, pre samopouzdanje. mnogo su to neiskusni momci, a pritisak je veliki.

Timmi

gagara :Hail:mislio sam da ce svaki ekstremitet da ode na svoju stranu dok dodje do kosa

ficfiric

Daj da spustimo ispod 10 na poluvremenu

Frank Pembleton

38 25 5.20

Feindouno
pa jesu to i dudini fejlovi ali meni se cini da su vise fejlovi igraca. duda vec od utakmice sa ukrajinom prica da su nam ovo najvaznije utakmice a oni izadju da igraju ovako...
Prica nama, ko zna sta njima prica.Nisu to sve isti igraci koji su fejlovali u slucajevima koje si pomenuo a jednako se raspadaju.Uostalom valjda su nesto i skapirali do sad. Guess not.

Joe D

micic daleko najvise pokazao na ovom mecu.

Кристофер Лумумбо
Prica nama, ko zna sta njima prica.Nisu to sve isti igraci koji su fejlovali u slucajevima koje si pomenuo a jednako se raspadaju.Uostalom valjda su nesto i skapirali do sad. Guess not.
pa nama prica da bi skinuo pritisak sa njih, verovatno im prica to isto. na kraju krajeva, sta ima on bilo sta da im prica, ovo im je utakmica za plasman na svetsko prvenstvo.

DarkAttraktor
To su Dudini fejlovi rekao bih.Ne znam kako ih sprema i za koji kurac ih sprema ako se ovako raspadaju u najbitnijim mecevima.Da, ovo su najbitniji mecevi a ne jucerasnji.Sta su oni ocekivali, da ce da osvoje jebeno prvenstvo pa se sad smorili?Slovenija jebote, nisu ni 15 sati imali izmedju meceva a pretrcali i pragazili su nas skroz.
Duda na svakoj bogovetnoj konferenciji, u svakom obracanju javnosti i tajmautu prica da nam je cilj SP.

Frank Pembleton

Duda je prsao nema tu vise nista od tajmauta..."Ne znam sta da vam radim...Sadi dole sedi dole..." Ne vredi ne moze da ih trgne...

frn1782

A možda jednostavno bar pola ovih "mladih i perspektivnih" nisu ni za qurac.Najjednostavniji odgovori su često i tačni.

Feindouno
pa nama prica da bi skinuo pritisak sa njih, verovatno im prica to isto. na kraju krajeva, sta ima on bilo sta da im prica, ovo im je utakmica za plasman na svetsko prvenstvo.
I igraju ko zadnja govna, 42 primljena poena za 15 minuta, sramotno.

Sign in to follow this  

• Create New...