Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Slovenija, 19.09. u 14:30

Poolll™: Srbija - Slovenija  

38 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

DarkAttraktor

gagara objasnio sa perimetra.

Кристофер Лумумбо
Isto ko prosli put, potpuni raspad i nedostatak svega.Ovakve usrane bi nas i Britanci dobili
da, zalosno je kako igramo ove utakmice kada ispadnemo. odrali nas litvanci pre 3 godine, odrali nas grci pre dve, kvalifikacije uzas i sad ovo.

Frank Pembleton

1/4 slo +14

SNARC

Gagic..super..ko bi rekao :)

Frank Pembleton

Duda prsao baca lomi tablu za crtanje...

frn1782

Na startu sam za 3 Bogdan i krompir.Fleš od juče.Ovo i ne treba gledati.Pa dobro, valjda pružimo jači otpor uvek neugodnim Hrvatima. :D

goofs

Je l moguce da je nama (barem meni) vise stalo do nase pobede nego nasim igracimaSent from my iPhone using Tapatalk

MayDay

Ajde, ajde. Biće dobro.

Nesh

33:18

Frank Pembleton
Je l moguce da je nama (barem meni) vise stalo do nase pobede nego nasim igracimaSent from my iPhone using Tapatalk
Izgleda kao da jeste , ali nadam se da samo tako izgleda...

Feindouno
da, zalosno je kako igramo ove utakmice kada ispadnemo. odrali nas litvanci pre 3 godine, odrali nas grci pre dve, kvalifikacije uzas i sad ovo.
To su Dudini fejlovi rekao bih.Ne znam kako ih sprema i za koji kurac ih sprema ako se ovako raspadaju u najbitnijim mecevima.Da, ovo su najbitniji mecevi a ne jucerasnji.Sta su oni ocekivali, da ce da osvoje jebeno prvenstvo pa se sad smorili?Slovenija jebote, nisu ni 15 sati imali izmedju meceva a pretrcali i pragazili su nas skroz.

freakns

Slovenija 5/8 za tri... Srbija 0/5 za tri...dobro je da sam na poslu i da ne gledam !

Frank Pembleton

Meni je to sokantno i nije prvi put, da mi kad jedna stvar ode "nek ide sve..."

Кристофер Лумумбо
To su Dudini fejlovi rekao bih.Ne znam kako ih sprema i za koji kurac ih sprema ako se ovako raspadaju u najbitnijim mecevima.Da, ovo su najbitniji mecevi a ne jucerasnji.Sta su oni ocekivali, da ce da osvoje jebeno prvenstvo pa se sad smorili?Slovenija jebote, nisu ni 15 sati imali izmedju meceva a pretrcali i pragazili su nas skroz.
pa jesu to i dudini fejlovi ali meni se cini da su vise fejlovi igraca. duda vec od utakmice sa ukrajinom prica da su nam ovo najvaznije utakmice a oni izadju da igraju ovako...

ficfiric

Nedara trojka, Gagara kontra!!!Ajde!!!

Sign in to follow this  

• Create New...