Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

MangupIzCivilstva

I ja isto sutra ocekujem jedno Andjino kvalitetno ludilo gdje ce zabiti 11 trica iz 9 pokusaja da nas drzi u egalu i onda u zadnjoj minuti Nedovicevo penetriranje straga za jedno kraljevsko svrsavanje po spancima.

James Marshall

0,8 sekundi do kraja na -1 Raško uz pomoć vlaške mađije dovodi do nervnog rastrojstva Gasola koji zakucava u sopstveni koš.Lamonika poništava, Krle ga trese stolicom, neko ubacuje baklju, Duda pali salu dok Neša Ilić napastvuje zapisničarku.

Edited by NekoIzMase

čekmeže

Rudika zakucava preko Krstića u poslednjoj sekundi za pobedu, naši gube sve utakmice za plasman i autobus im se u povratku kvari u Kutini.Lokalci koji u tom momentu slave pobedu svoje momčadi u finalu opkoljavaju autobus, izvlače Dudu napolje i skalpiraju ga.

kim_philby

spanci namerno gube kako bi dobili lakseg protivnika u borbi za 5 mesto.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

BlackGeorge
spanci namerno gube kako bi dobili lakseg protivnika u borbi za 5 mesto.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
:naughty:

Parsons

mene ovih dana najvise interesuje da li mozemo opet da dobijemo wild card za svetsko.gubimo lako od spanaca i sutra od francuza za 5.a ukrajina vec zna kako sa nama (u borbi za sedmo)

kobni zelaya

bojim se, da će Ukrajina pre nas da dobije divlju kartu™ pošto su domaćini nekog tamo sledećeg prvenstva,Naravno, ovo sve važi samo ako Španci budu osmi :wacko:

ficfiric

Nece trebati WC Ukrajini posto ce Hrvatska tradicionalno ispasti pre polufinala. Divlja karta ce zato biti ponudjena Hrvatskoj ali Repesa ce ponoviti: "Pisam vam na Wild Card!". MMW!

kim_philby

btw, uopste nisam siguran da domacini veceras dobijaju tekmu. ne znam cemu ta uverenost? kao nahbar i dragic jedu za dorucak batuma i parkera?

freakns
mene ovih dana najvise interesuje da li mozemo opet da dobijemo wild card za svetsko.gubimo lako od spanaca i sutra od francuza za 5.a ukrajina vec zna kako sa nama (u borbi za sedmo)
Ukrajina odvaljuje zapadnu nam bracu. oni bi od ppp ekipe, oslabljene neigranjem toni adamsa koji je na kuri za mrsavljenje, izgubili miloguzovom tricom sa pola u poslednjoj sekundi.cuj Hrvati da prodju 1/4 finale, svasta i od tebe :D

goofs

Ne treba racunati na WC, nismo vise velika sila za zelenim stolom, to ce pre otici nekoj Rusiji i Turskoj.Mene vise brine indisponiranost ostalih protivnika u odnosu na Ukrajinu, zato je bitno i najjednostavnije pobediti danas :D trojkom Raska Katica iz auta.btw. place mi se kad pomislim kako bismo se prosetali do medalje sa Teom i Lucom.

Kayser

Pustamo Spance da dobiju da bi se osigurali i kao sedmi idemo na SP

Edited by Kayser

Parsons
cuj Hrvati da prodju 1/4 finale, svasta i od tebe :D
jbga, proci ce, iako su favoriti :blink: ;) . zar nisi video da imaju novog cosica i dalipagica? :sleep:a eslovenci ce najverovatnije da dobiju uz pomoc publike, a mozda cak i sudija. za njih je sad il' nikad situacija.

Sign in to follow this  

• Create New...