Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо
Gledam tu utakmicu par puta godišnje, skoro svaki napad znam. Lektira. Izašli smo na crtu Špancima i pobedili ih bez ikakve "ima vremena" logike koju propagira Šarenac. Čak i onaj Teodosićev šut u tablu u trećoj sekundi napada s početka utakmice gledam iz te perspektive - došli smo da prangijamo i oprangijali smo vas.U prvoj četvrtini Novica je apsolutno izdominirao, neverovatan igrač. Sve je radio - odbrana, skok, šut, kontre, pas.Stefon je tu utakmicu odigrao baš loše.
klasa. nabijem na penis i real i povrede i sve.sto se stefona tice, kao glavni hejter rekao bih da je odigrao standarno :Dnajbolja utakmica od kada je duda preuzeo reprezentaciju. samo se nadam da ce se novica vratiti u nekadasnje stanje i placem sto je tepic ispao ovakav igrac.

Nesh
Jebote od ovog moze da se rikne.
Izvini sto nisam stavio oznake sarkazma te sam de doveo u polozaj moguceg riknjavanja. Nadam se da si jos s nama. Edited by Nesh

Cane Vukic Prebranac

Велика је штета што се та генерација тако размонтирала. На том СП су већ били уиграни и дјеловали су као тим који ће доминирати европском кошарком наредних десет година.

bergasa19
Izvini sto nisam stavio znake sarkazma te sam de doveo u polozaj moguceg rikavanja. Nadam se da si jos s nama.
Nisam mislio na tvoj post. Nadovezao sam se na prethodne postove o Andjusu. Izvini. Edited by bergasa19

ficfiric
najbolja utakmica od kada je duda preuzeo reprezentaciju. samo se nadam da ce se novica vratiti u nekadasnje stanje i placem sto je tepic ispao ovakav igrac.
Ja tu utakmicu nisam smeo da gledam. Da ne bih okapio, morao sam se skloniti od tv-a u vreme tekme i otisao sam da kupim tepih :lolol: . Secam se da sam pred kraj tekme usao u neku prodavnicu da kupim produzni kabl. Kad sam usao u prodavnicu, sa tv-a se culo da smo primili neku trojku - jebes kabl, izleteo sam napolje. Kad smo stigli sa tepihom, upalio sam tv i video Tea kako mrljavi sa loptom na deset metara od kosa. Gledao sam koji mu je qrac, sta se desava, a onda je opalio trojku...Do dan-danas ja nisam gledao tu tekmu.

DarkAttraktor
Ja tu utakmicu nisam smeo da gledam. Da ne bih okapio, morao sam se skloniti od tv-a u vreme tekme i otisao sam da kupim tepih :lolol: . Secam se da sam pred kraj tekme usao u neku prodavnicu da kupim produzni kabl. Kad sam usao u prodavnicu, sa tv-a se culo da smo primili neku trojku - jebes kabl, izleteo sam napolje.
:lolol:

Nesh
Nisam mislio na tvoj post. Nadovezao sam se na prethodne postove o Andjusu. Izvini.
Sto bi rekli u mom kraju, nema lose! ;) Edited by Nesh

Кристофер Лумумбо
Ja tu utakmicu nisam smeo da gledam. Da ne bih okapio, morao sam se skloniti od tv-a u vreme tekme i otisao sam da kupim tepih :lolol: . Secam se da sam pred kraj tekme usao u neku prodavnicu da kupim produzni kabl. Kad sam usao u prodavnicu, sa tv-a se culo da smo primili neku trojku - jebes kabl, izleteo sam napolje. Kad smo stigli sa tepihom, upalio sam tv i video Tea kako mrljavi sa loptom na deset metara od kosa. Gledao sam koji mu je qrac, sta se desava, a onda je opalio trojku...Do dan-danas ja nisam gledao tu tekmu.
:lol:ja sam smrsao dva kila, bio sam gola voda. zovem najboljeg druga i pobratima koji navija za partizan i mrzi teodosica, derem se kao nenormalan od srece, a on mi sere kako je teodosica usralo i kako nema pojma :Dbtw, pogledajte od 1:14:52 na snimku koji je pejsi postavio. teo i krle pnr, preuzimanje, cak i rubi (cini mi se) prilazi sa strane blago, kao pretnja, a doktor zna da je krstic ispod kosa sa nizim igracem i daje savrsen pas u savrsenom trenutku. bog kosarke.

pacey defender
:lol:ja sam smrsao dva kila, bio sam gola voda. zovem najboljeg druga i pobratima koji navija za partizan i mrzi teodosica, derem se kao nenormalan od srece, a on mi sere kako je teodosica usralo i kako nema pojma :D
Meni je ta pobeda došla kao lek nakon onog f4 nastupa Partizana u Parizu. A onda dva dana nakon toga... ;(
btw, pogledajte od 1:14:52 na snimku koji je pejsi postavio. teo i krle pnr, preuzimanje, cak i rubi (cini mi se) prilazi sa strane blago, kao pretnja, a doktor zna da je krstic ispod kosa sa nizim igracem i daje savrsen pas u savrsenom trenutku. bog kosarke.
Ili onaj pas za Novicu na 1:10:00. :)

bergasa19

Meni je bilo cudno ostavljanje Bjelice u igri posle drugog faula. A onda u sledecih pet napada Bjelica trojku, pa kucanje u kontri, asistencija Novici za trojku, pa jos jednu trojku, pa kontra i dva slobodna (daje jedno).

nemoderisani
Велика је штета што се та генерација тако размонтирала. На том СП су већ били уиграни и дјеловали су као тим који ће доминирати европском кошарком наредних десет година.
Nisam u toku sa klupskom košarkom u Evropi, pratim samo ova prvenstva i NBA, pa mi nije jasno kako su se razmontirali i zašto? Mislim, jer su razlog što nismo u najjačem sastavu povrede ili otkazi? Znam za Novicu i Tea da su povređeni, ali gde su Mačvan, Savanović, Kešelj, pa i Paunić i Kosta? Edited by nemoderisani

kim_philby
Nisam u toku sa klupskom košarkom u Evropi, pratim samo ova prvenstva i NBA, pa mi nije jasno kako su se razmontirali i zašto? Mislim, jer su razlog što nismo u najjačem sastavu povrede ili otkazi? Znam za Novicu i Tea da su povređeni, ali gde su Mačvan, Savanović, Kešelj, pa i Paunić i Kosta?
savan povredjen. macvan se ne javlja na fon. keselj u kurcu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Кристофер Лумумбо

...kosta u zemunu, gubi od zvezde.

sabahudin

kosta je tata za sve nase centre osim krleta.

Кристофер Лумумбо

sram te bilo da to pricas dok nosis taj avatar.

Sign in to follow this  

• Create New...