Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо
car. ko je taj jakovljevic?
jakovljevic je trenutno valjda trener mladjih kategorija zvezde, tako je bar andjus rekao. grba je rekao ovo za medalju.kakvi likovi, mi smo u obe grupe bili prvi a oni vec sat vremena pljuju ivkovica. eto u kakvoj kaljuzi je nasa kosarka.

zez
jakovljevic je trenutno valjda trener mladjih kategorija zvezde, tako je bar andjus rekao. grba je rekao ovo za medalju.kakvi likovi, mi smo u obe grupe bili prvi a oni vec sat vremena pljuju ivkovica. eto u kakvoj kaljuzi je nasa kosarka.
nemam prilike da slusam, sto, majke, ti? i ko ga pljuje :isuse: pobogu.

Joe D

dakle, tutumrak grbovic i pijani jakovljevic sa mentano obolelim andjusom kenjaju o dudi ivkovicu dan pred mec.ako ovo nije kvalitetan kontra jinx, ne znam sta jeste.

pacey defender
http://www.youtube.com/watch?v=8eZai-tWauYHajp!!!Što se mene smatra, slobodno neka vrate Rejesa, u ovoj utakmici nam je bio vrlo koristan.Eh, da je Duda krenuo sa pripremama malo kasnije, razvalili bi Španiju barem 10 razlike i onaj Teodosićev user sa kraja meča nam ne bi bio potreban. Edited by pacey defender

freakns
dakle, tutumrak grbovic i pijani jakovljevic sa mentano obolelim andjusom kenjaju o dudi ivkovicu dan pred mec.ako ovo nije kvalitetan kontra jinx, ne znam sta jeste.
a sta, Grbovic je kao trezan?

Nesh

Spanska stampa (istrazivacko novinarstvo) nije mirovala. Otkrili su da smo mi hteli da izgubimo od Francuske ali Stimac i Gagic nisu umeli da odigraju. Osveta ce biti ruzna.

Edited by Nesh

bergasa19

Jebote od ovog moze da se rikne.

Cane Vukic Prebranac
:Hail:

Calavera

Ko je ovaj nesretnik sto se upravo javio, izgleda da nije napunio 10 godina ili u zivotu nije prestao da place?edit: Kalinic ima osecaj za otpatke™ :lol:

Edited by Calavera

Mark Rothko

Španci dižu nožiceu dvorani Stožice.67 - 64

Joe D

odgledao sad prvi put snimak meca od pre tri godine. koju smo mi svemirsku kosarku igrali. opet sam se smorio sto nismo uzeli medalju.

Giggsy
Stvarno je vreme da se sin Danilo zaleti. Jedno 9 trojki da pogodi.
Tu sam. Nema frke! :DCekam sve vreme da Andjusa odluci iz senke jednu utakmicu, i nadam se da ce to biti sutra.Inace, sta god da se desi, siguran sam da ce ovo biti nasa nabolja utakmica na prvenstvu

Frau Gabrijela

ja opet neću gledati. dođe mi da umrem i od toga i od strepnje i nade. izješću se sutra.

pacey defender
odgledao sad prvi put snimak meca od pre tri godine. koju smo mi svemirsku kosarku igrali. opet sam se smorio sto nismo uzeli medalju.
Gledam tu utakmicu par puta godišnje, skoro svaki napad znam. Lektira. Izašli smo na crtu Špancima i pobedili ih bez ikakve "ima vremena" logike koju propagira Šarenac. Čak i onaj Teodosićev šut u tablu u trećoj sekundi napada s početka utakmice gledam iz te perspektive - došli smo da prangijamo i oprangijali smo vas.U prvoj četvrtini Novica je apsolutno izdominirao, neverovatan igrač. Sve je radio - odbrana, skok, šut, kontre, pas.Stefon je tu utakmicu odigrao baš loše. Edited by pacey defender

Sign in to follow this  

• Create New...