Jump to content
IGNORED

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Timmi

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Ne znam samo ko će da nam bude prvi centar kad se Krstić povuče.Pre smo imali rezultate u mlađim kategorijama da pokriju to što ne stvaramo igrače u seniorima, sad nemamo ni to.Ovo je na papiru mlad tim ali prevara ko i onaj iz 2009., sem Nedovića i Bogdanovića nema tu nekog materijala za napredak a to je premalo za borbu za medalje u budućnosti.

• Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

33

• kim_philby

30

• MayDay

25

• Кристофер Лумумбо

22

ne znam kako tim koji igra dobro i postize rezultat moze da bude "prevara".i naravno da ima materijala za napredak i bilo ga je i kod one grupe igraca jos i vise. duda ne moze da radi indiidualno sa njima u njihovim klubovima, on moze da izabere samo ono sto proceni da je najbolje na raspolaganju.

Pa ja ne vidim nikakav potencijal sem ove dvojice.Ako govorimo o mladjima.Te price o individualnom radu ne da mu robija,ubija finog dečka u pojam itd. su simpatične.Ili jesi ili nisi a ta grupa ko i ova nije to se vidi sad ko i tada.2 igrača od mlađih, stariji su to što jesu, a to je realno kad Duda ode i Krstić se povuče borba za 5.-8.Ako i toliko.

Pa ja ne vidim nikakav potencijal sem ove dvojice.Ako govorimo o mladjima.Te price o individualnom radu ne da mu robija,ubija finog dečka u pojam itd. su simpatične.Ili jesi ili nisi a ta grupa ko i ova nije to se vidi sad ko i tada.2 igrača od mlađih, stariji su to što jesu, a to je realno kad Duda ode i Krstić se povuče borba za 5.-8.Ako i toliko.
:ajde:

Haos

(sem Neše Ilića, stvarno još ne znam koja je njegova uloga :lolol: )
Koliko ja shvatam on je došao kao pajac. Da zabavi i oraspoloži. Ako je tako, failovao je i on. Edited by nemoderisani
  • Create New...