Jump to content
IGNORED

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Timmi

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

• Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

33

• kim_philby

30

• MayDay

25

• Кристофер Лумумбо

22

btw prepoznajte dudu1973Barselona.jpgbarselona 1973. pre 40 godina. tada su spanci mislili da ce uzeti zlato ali...
Eto, a ni diplomatske odnose nismo imali tada, pa opet blistali na njihovom terenu :s_p:Ne znam kako, ali sutra pobeda. Edited by Kampokei

Kalderon pise neke pateticne stvari po drustvenim mrezama, dosta je iritantno za citanje. Tipa "izvinite sto smo bili ovako losi".Kladionice nas otpisale realno. Na bwin je kvota preko 3 za nas.

Kalderon pise neke pateticne stvari po drustvenim mrezama, dosta je iritantno za citanje. Tipa "izvinite sto smo bili ovako losi".
Nije to nista prema onome sto ce pisati u cetvrtak evilsmile.gif

jakovljevic i grbovic kod andjusa :isuse:sve ispod medalje je neuspeh. tek sad sam se ukljucio, vidim da ga je onaj jakovljevic nesto pljuvao. ne smem ovo da gledam, polomicu tv.

evo ga, imamo problem sto prerano pocinjemo pripreme, to se videlo u turskoj i u poljskoj. jel oni ovo misle da prodaju retardima koji nisu gledali ta prvenstva?!

jakovljevic i grbovic kod andjusa :isuse:sve ispod medalje je neuspeh. tek sad sam se ukljucio, vidim da ga je onaj jakovljevic nesto pljuvao. ne smem ovo da gledam, polomicu tv.
car. ko je taj jakovljevic?
  • Create New...