Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Španija, 18.09. u 17:30

Poolll™: Srbija - Španija  

75 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

MayDay

Stvarno je vreme da se sin Danilo zaleti. Jedno 9 trojki da pogodi.

zmanic

Pola koša za nas, posle tri produžetka.Da crknu!

Kampokei
btw prepoznajte dudu1973Barselona.jpgbarselona 1973. pre 40 godina. tada su spanci mislili da ce uzeti zlato ali...
Eto, a ni diplomatske odnose nismo imali tada, pa opet blistali na njihovom terenu :s_p:Ne znam kako, ali sutra pobeda. Edited by Kampokei

Zli Gli

79:68, nas najbolji mec na prvenstvu. Neko ce nabosti Rudija, konacno.

Kampokei

Kalderon pise neke pateticne stvari po drustvenim mrezama, dosta je iritantno za citanje. Tipa "izvinite sto smo bili ovako losi".Kladionice nas otpisale realno. Na bwin je kvota preko 3 za nas.

ficfiric
Kalderon pise neke pateticne stvari po drustvenim mrezama, dosta je iritantno za citanje. Tipa "izvinite sto smo bili ovako losi".
Nije to nista prema onome sto ce pisati u cetvrtak evilsmile.gif

Frau Gabrijela

bilo bi neke poetske pravde da izgube španci, više nego što bi bilo da mi dobijemo.

LudiKure

Očekujem 1 kvalitetnu tuču™ i obostrana isključenja.

Hamlet Strašni

urnisaće nas

Zinedine Zidane

Realno, mozemo mi da dobijemo sutra.

Кристофер Лумумбо

jakovljevic i grbovic kod andjusa :isuse:sve ispod medalje je neuspeh. tek sad sam se ukljucio, vidim da ga je onaj jakovljevic nesto pljuvao. ne smem ovo da gledam, polomicu tv.

Кристофер Лумумбо

evo ga, imamo problem sto prerano pocinjemo pripreme, to se videlo u turskoj i u poljskoj. jel oni ovo misle da prodaju retardima koji nisu gledali ta prvenstva?!

ficfiric

Jos kad je Andjus pomenuo mladost ekipe poceli su da nabrajaju - Krstic 30g, Katic 33g. :isuse:Ovaj Jakovljevic je golo govno, a ostala dvojica terciraju

zez
jakovljevic i grbovic kod andjusa :isuse:sve ispod medalje je neuspeh. tek sad sam se ukljucio, vidim da ga je onaj jakovljevic nesto pljuvao. ne smem ovo da gledam, polomicu tv.
car. ko je taj jakovljevic?

ficfiric

Ne bih da kaljam ovu temu njegovom slikom. Imas streem na Andjusovoj temi na SZD-u

Sign in to follow this  

• Create New...