Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 13/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    31

  • Daddy Cool

    15

  • LeBron

    14

  • Timmi

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci, igrac mora biti u timu 16. marta i bar tri sedmice ukupno u bilo kom trenutku prije playoffa? meni gasol ide u 5. rundi, zar ne?
ne u bilo kom trenutku, vec 16 mart mora biti u te tri nedelje. teoretski moze da bude poslednje tri nedelje regularnog dela, ali i kompletan play-off.znaci:23. feb - 16. mart24. feb - 17. mart25. feb - 18. mart....16. mart - 6. aprilgasol u 5-oj rundi, da. Edited by Ros
Link to comment

Ma bre keeperi se biraju pre playoffa...mislim da je Ros lose rekao. Treba imati igraca u timu minimum tri nedelje pre playoffa da bi ga mogao zadrzati za keepera...posle se moze i otpustiti, ostaje tvoj igrac...Ros, ne vidim kakve veze ima playoff fantasy-a sa keeperima?

Link to comment

proverih sta smo pisali proletos.bezveze je to.nikakve izmene onda. deadline je odlucujuci i gotovo. uvek ce biti neko da lovi odbacene samo zbog keepera. nema za to leka.ti svejedno nikad ne pobede :D

Link to comment
moras ih poslagati kao 9, 10 i 11
asik 9, drummond 10, sanders 11sto se kuljenja sa fa liste tice, ne znam sta ste smislili, ali igrac mora na kraju da bude u timu. glupo je da se igrac u nekom trenutku otpusti, a da i dalje moze da bude tvoj keeper.
Link to comment

vec sam podesio tako da eliminisani timovi bivaju automatski zakljucani i ne mogu vrsiti nikakve transakcije.Znaci, timovi koji ne prodju u play off ce biti zakljucani 15. marta, cime je za njih 16. mart deadline.Mozemo se dogovoriti da onda timovi koji ispadnu u prvom kolu play off takodje budu zakljucani (5-8 mesto), a polufinalisti onda nece ni imati deadline vec ce roster zadnjeg dana biti za keepere.?

Link to comment

Za Keepere bi trebalo da se racuna poslednji dan regularnog dela. Bezveze je drzati kvalitetnog, a povredjenog igraca i gubiti playoff seriju, samo da bi zadrzao pravo da ga zadrzis sledece sezone.

Link to comment
evo i keeperi.u koloni "pick" se vidi kako je igrac upao u tim: ili kao pick od prethodnog drafta, ili pokupljen sa FAu koloni "keeper" se vidi koliko je puta igrac ostavljen kao keeperigraci u crvenom se ne mogu ostaviti kao keepere, zato sto su ili birani u prve 3 runde ili biran maksimalnih 3 puta (max).NBA_Keepers2013.JPG
Ne mogu da verujem kakav sam banditski tim imao... ne ostavljam nikoga.
Link to comment
Za Keepere bi trebalo da se racuna poslednji dan regularnog dela. Bezveze je drzati kvalitetnog, a povredjenog igraca i gubiti playoff seriju, samo da bi zadrzao pravo da ga zadrzis sledece sezone.
+1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...