Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Francuska, 15.09. u 21:00

Poolll™: Srbija - Francuska  

41 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

najka

na proslom EP posle francuza smo bili sve gori, neka danas bude ponovo preokret, ali na bolje :)

freakns

-3, tenkujemo za Slovence

kud u maglu Simoviću

uspećemo u 4q da im se približimo na manje od 10, da li će to biti dovoljno da uđemo u neizvesnu završnicu, ne verujemžofri +10p, +10sk, +10as

Marathonman

Moramo striktno voditi računa da Savan ne promaši onaj zicer na kraju... <_<

hooyadahoo

dobra sansa da dobijemo novog vodju ™. mislim da ce nedovic ili bogdan veceras odvaliti, osim ako potonji ne bude na parkeru u odbrani. ako kanis pobijediti, ne smes izgubiti. ako cemo da dobijemo veceras - tako nesto mora da se desi. ne mozemo samo na krleta da se oslanjamo. bjelica je mislim definitvno dokazao da nikada nece biti igrac koji igra konstantno na top nivou, uprkos nevidjenom talentu. jako me zanima kako ce vasa da udje u tekmu.

ficfiric
na proslom EP posle francuza smo bili sve gori, neka danas bude ponovo preokret, ali na bolje :)
+1Ja sam vec okrenuo novi list sa novim avatarom. Idemo po zlato!!! evilsmile.gif

Goranz

Karacemo se ruzno. Da boli.

Have_Fun

Veceras Katic razvaljuje a Nedovic siluje Parkera toliko snazno, da ce ovaj to zapamtiti i choukovati u playoffu NBA lige vs GSW-a kada se ponovo sretne sa Nemketom!

Кристофер Лумумбо
+14jebace ih vasa micic
Uvek!

Mark Rothko

U dvorani StožiceGali dižu nožice.

darkonet

kakva nam je tradicija u poslednjih 10-ak godina sa Francuzima? Mislim da su nas dobijali nekoliko puta, vreme je da to veceras okrenemo u nasu korist, Bogdan, Rasko i Bjelica po 10+ poena, Vasa uklizava Toniju i dobijamo 74:69

renne

Gubimo 15Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Sign in to follow this  

• Create New...