Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

???Nisam do sada zaglavio ni jedan wp7 ili wp8, dok ruku na srce starije verzije su znale da zaglave.Jedino sto mozes da probas vadjenje baterije, jer fora sa drzanjem off dugmeta 10sekundi ne pomaze ako je telefon mrtav.Da li ti puni bayeriju?
Samo sam se opet okrenuo i vidio da display svijetli. Nitko kuju dirao nije da bi joj se displej opet upalio. Poziv sa mog milog glupog™ telefona nije zabilježen; battery data za danas ne postoji, dakle, ušlagirala se definitivno.Najzanimljivije je da je ovo baš bio prvi put da sam telefon ostavio na miru više od 2 sata* tokom kojih nije bilo ni poziva. Uostalom, to je broj koji ne dajem drugima već godinama.*

edit: *Da ne bi bilo wiseguy primjedbi, mislim tokom waking hours. Dok sam spavao, imao je mira. :P

Jel postoji neki app za koji se priča da može uzrokovat vako nešto, da vidim jesam li ga ukrco?

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pročitao da i drugde ume da se pojavi ovakva anomalija ;-) Ako se pojavi ova anomalija dovoljno često neko će naći rešenje...možda.Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ubio sam Engadget. Za svaki slučaj.Inače, stigao je novi™ tapatalk. Radi ko da su ga pravili majmuni na godišnjem odmoru. Npr., isprobajte dark temu. Ili, odite negdje drugdje pa se pokušajte vratiti.Sent from my Skupi Asus using Mozilla Nightly x64

Link to comment

Here Drive je odličan, radi super i bez kompasa u mobitelu. Uglavnom, sada nakon par dana bez incidenata dojmovi se popravljaju. Foun radi kak treba, naučio sam kako CAPS LOCKati i još tako ponešto. Na visokoj osjetljivosti nekad hvata i lebdeći prst, ali dobro, ovo je prvi mobile device koji šamaram i šlatam. Valjda se treba naučiti.Vrlo se elegantno prebacuje sa cellulara na WiFi i obratno.. S druge strane, glupo je da su SIM opcije u Phone appu. Ili je to možda samo meni glupo?

Link to comment

Evo, da prijavim i ja isprobavanje Lumie, u mom slucaju 620. Posle 3 dana koriscenja, za sada nema vecih bagova, baterija drzi solidno a trebalo mi je 26 minuta da se priviknem na W8... Ponajvise impresionira brzina telefona sa, za danasnje pojmove, skromnim hardware-om

Link to comment
vidim svuda po netu da je baterija za lumiju 620 prilicno losa. jel tocno to?
Pa jeste skromnog kapaciteta, to stoji, ali izgura dan bez muke + jaaako brzo puni bateriju, otprilike 3x brže nego službeni Sensation, čak i na USB/Računar kombinaciji.
Link to comment

Skype sa marketplace-a, kao i sve ostale apps. Muzika: imaš đaba streaming Nokia Music, a ranije je bar bilo (dok sam koristio WP7) da se offline muzika sinkuje preko Zune desktop windows aplikacije (kao iTunes, samo puno lepše). Ne znam da li se tu nešto menjalo na WP8.Edip: menjalo se - http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp8/music/syncing-music-faq

Edited by giuseppe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...