Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Skydrive account = Windows Live ID, al aj da ne offtopičimo.Koja jeftinjara, petica? Kako radi tt?
Da, 520. Tt radi kako-tako, ali to je možda i PPP kriv ????. Ali evo, idu postovi.Sent from my Lumia Jeftinjara using Tapatalk
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

usao slon u prodavnicu staklarije pa se okrece i pazi da nesto ne srusijos kad bude poceo da bira sta ce da kupiprebacio kontakte sa bt ali nesto kod uparivanja mi nije jasnoiskljucio automatski updateza sada dosta

Link to comment
Ubilo se od earlyadopterisanja :) ta ponuda je bila aktuelna jedno godinu i po za đabe svakome na Hotmailu, ali su je smanjili na 7GB negde kad je Hotmail postajao Outlook.com. Ljudi nisu baš znali puno, nažalost.Rođo, obavezno piši utiske!
Mater im jebem, pa ja koristim Hotmail jos od prije nego ga je MS kupio. Izgleda da lojalnost nije na cijeni :-(I da pisi utiske, posto razmatram prelazak na WM.
Link to comment
usao slon u prodavnicu staklarije pa se okrece i pazi da nesto ne srusijos kad bude poceo da bira sta ce da kupiprebacio kontakte sa bt ali nesto kod uparivanja mi nije jasnoiskljucio automatski updateza sada dosta
I meni je bilo frka baš zato što nije moj fontele.Međutim SUS ok je WP.Nije toliko šaren kao android ali brate leti!Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Možeš da ih upariš bilo kojim kodom.Kad sam kumu kopira oko 4200 (slovima: četiri hiljade i dve stotine) kontakata sa Nokije N-nešo na Lumiju jedino je hteo preko BT.Staviš bilo šta, može i 1111

Link to comment

lumia je trazila pin, a definisanje koda za bt nisam nasaobilo je i 0, 1, 0000, 1111, 1234... i na kraju cini mi se da sam sa pinom prosaotelefoncic je za mene vau, samo sam predhodno bio na simbianu pa nisam relevantan za ocenjivanje

Edited by fragand
Link to comment

E da ne bude zabune ja ono napisao u smislu da može bilo koji izbor brojki.Ma super je 520 taman tako moja žena htela da ae makne sa symbiana a android je plašio ;-) Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Iz čista mira Jeftinjara je krepala, na vrlo zanimljiv i vrlo softverski način - ne daje znakove života, ikakvog. Gumbići, ekran; ništa - totalno frigidna. Zovem je sa ''stare'' pouzdane marve, glupog™ telefona, telefon zvoni - na glupom telefonu. Jeftinjara, lažljiva finsko-američka kuja, šuteć leži na stolu tamo gdje je i ostavljena, na miru, prije cca 2 sata. Kad je točno krepala, a još više zašto - nemam pojma. Gleduckam garanciju i češkam si tintaru glupu.Idem izvadit bateriju... Drugo ovakvo crkavanje bit će joj i posljednje, ima 2 godine vremena...

Link to comment

???Nisam do sada zaglavio ni jedan wp7 ili wp8, dok ruku na srce starije verzije su znale da zaglave.Jedino sto mozes da probas vadjenje baterije, jer fora sa drzanjem off dugmeta 10sekundi ne pomaze ako je telefon mrtav.Da li ti puni bayeriju?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...