Jump to content
Zoe

windows phone(s)...

Recommended Posts

katamaran

0OGBsQR.jpg

Jos ako osposobim shazam na simbiju...

Milosh76

Dao sam kevi moju staru Lumiu 830, sve je radilo kako treba dok joj se nije sjebao FB, tacnije ne radi na WP 8.1... onda sam dosao na genijalnu ideju da odradim upgrade na WP10 sto je proslo OK, osim...

NEMAM TASTATURU... tacnije, kad hocu da kucam poruke ili pretrazujem nesto ili bilo sta za sta mi treba tastatura nje nema. Kad odem u setings i probam da dodam tastaturu, kaze mi WP10 da sam vec instalirao dostupnu...

Inace telefon se sam od sebe restartovao kad sam probao u viber da udjem... baguje najstrasnije... telefon ima 1GB RAM-a i nisam siguran da mu je to dovoljno za WP10.

Da li neko ima bilo kakvo resenje, osim najlogicnijeg, da kupim XIaomi za 100-150e i time resim kevi problem?

Time Crisis

Da li si instalirao i sve update-e za W10? Probaj factory reset ako ništa drugo ne uspe, imao sam taj bag s tastaturom, ali do kraja se sam od sebe rešio, ne sećam se da li posle restarta ili posle vađenja baterije, nešto od toga. 1GB je ok, toliko je imao i moj 640 i radio je ok s W10.

bradilko

meni radi 

jebo apdejte 

hahaha

bradilko

jebiga napustam vindozu. bas mi je zao. osecao sam se posebno zbog njega/nje. sad sam 1 obicni andro. (da radi baterija duze i da nisam slomio staklo ne bih jos menjao)

sad mi fali Mishka/o koji place sa zatvaranja olimpijade u Moskvi 80

Skyhighatrist

Plako je međed i u Sočiju :cry:

dvb-t manijak
Posted (edited)

Ja vala ostajem. Još sam i ženu navukao na WP10 :)

Sa njima sa od Windows mobile 5.0, preko 6.5, pa 7.5 koji je apdejtovan na 7.8, pa 8.0 apd. na 8.1 i evo sada 10.

Još malo neka traje.

Kreteni gase podršku za MS Band 31.5., mada se na mom malo baterija umorila.

Edited by dvb-t manijak

Frank Pembleton

Meni pala Lumia 650 i naprsao ekran. Još radi, ali je verovatno to kraj našeg "druženja" ...

Više nema WP u ponudi, tako da ću verovatno preći na android.

Meni je WP odgovarao, u principu je imao sve što mi treba, bio je brz i funkcionalan.... Al Jbga...

Milosh76

Meni Lumia 830 koristi kao telefon za inostrane kartice da serujem net smile.png

Zena ne odustaje od W 8.1 na svojoj Lumia 640, ali mislim da ce se uskoro predati.

Frank Pembleton

I ja razmišljam da ovaj aparat ostavim kao uređaj preko koga puštam audio striming servise na audio uređaj 😁 

Willow
On 9.5.2019. at 9:56, Frank Pembleton said:

Meni pala Lumia 650 i naprsao ekran. Još radi, ali je verovatno to kraj našeg "druženja" ...

Više nema WP u ponudi, tako da ću verovatno preći na android.

Bez brige. Ne verujem da bilo ko od nas korisnika telefona ima u toj meri ekstravagantne potrebe da mu android neće završiti posao.