Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

fb mesindzer ne radi vise na qp 8.1? Stoji mi waiting for network...

 

edit: izgleda da ovo ne sljaka celih godinu dana, Bas sam brzo primetio (mnogo vise koristim viber, fb samo preko kompa)

 

Spoiler

By the end of March, we will be ending support for messaging on the following older mobile app versions:

Facebook for Windows Phone.
Messenger for Windows Phone 8 and 8.1.
Facebook for Windows 8 and 8.1 desktop app.

Kakve su na kraju mape za desetku? Bas mi se ne gubi here. Nadam se da cu naci neki app koji jos radi na 8.1...

 

ediot: ovo su u sustini te mape za desetku?

 

Spoiler

 

 

edit 2: nadjoh neki "social" koji izgleda radi. Ogavno izgleda al valjda funkcionise.

 

Osecam da je Zoe osetila trnce u trnutku kad sam okacio ovaj post :)

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda nikad. Cak i apdejti stizu redovno.

 

U jednom trenutku sam umalo poklekao i presao na desetku al valjda nije bilo dovoljno mesta u telefonu. Pojma nemam cime sam zauzeo 16 giga.

 

Znam za  storage sense al me bas mrzelo da se bakcem sa bekapom. A plus mnogo volim here. Jos od stare Nokije x6 se druzimo.

 

edit: Pojma nemam sta je jos sem os-a i ne previse aplikacija pojelo memoriju.

 

wp_ss_20180326_0001.png

 

edit: aplikacije 1.41 gb i 484mb slika. 1.39gb razno. Sam sistem 3.32.  Bas me zanima koliko minimalno treba da moze da se odradi update.

 

edit: negde procitah minimum 2 giga free al je krajnje nezvanican izvor. Po ovome bi bilo krajnje knap da li i mozekod mene. Mada je moj telefon bio u prvom talasu za apdejt. Ne secam se da je bila verzija sa vecim internim storidzom.

 

https://www.onmsft.com/news/windows-10-mobile-will-require-least-8gb-internal-storage-leaving-phones-cold

 

edit: trebalo bi da ipak moze

 

https://www.quora.com/How-will-I-update-my-Lumia-640-XL-to-Windows-10-if-it-only-has-8gb

 

Ako Here prestane da radi I will be assimilated.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel uspeva Cortana da bude dostojna zamena za shazam? Znam da ima funkciju da prepozna pesmu,igrao sam se nesto malo kad sam tek uzeo tlefon i ne secam se da je ista uspela.

 

Trebalo bi mi nesto sto sesnalazi i sa teskom egzotikom.

 

edit: ko bi se ovome nadao od Majkrosofta...

https://www.engadget.com/2018/01/04/cortana-no-longer-recognizes-songs-microsoft-groove/

 

edit: ima neki musixmatch

 

Edited by katamaran
Link to comment

Samo da znate da pored wp-a i dalje koristim i simbijan (Nokia x-6)

 

Simbi mi sad sluzi samo kao radio al sam bez blama veceras provalio da ima shazam. Cisto sumnjam da funkcionise doduse, moram da probam...

Edited by katamaran
Link to comment
13 hours ago, Time Crisis said:

Prešao pre neku nedelju na Android, jbg lepo je izgurao, ali krajnje je vreme bilo. :)

Ostacu poslednji na braniku...

 

Y96d7xl.jpg

 

I dalje mi zavrsava sve sto mi treba. Jeste da me svaki cas nervira sto fali neki app al se osecam ko da sam zajebo sistem kad nadjem alternativno resenje i jos odlozim kupovinu mrskog mi androida (IOS tek ne dolazi u obzir)

 

edit: nisam poslednji, umro sam od smeha kad mi je stigao mejl od drugara - sent from windows phone. Kupio covek ovih dana...

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 months later...

Dao sam kevi moju staru Lumiu 830, sve je radilo kako treba dok joj se nije sjebao FB, tacnije ne radi na WP 8.1... onda sam dosao na genijalnu ideju da odradim upgrade na WP10 sto je proslo OK, osim...

 

NEMAM TASTATURU... tacnije, kad hocu da kucam poruke ili pretrazujem nesto ili bilo sta za sta mi treba tastatura nje nema. Kad odem u setings i probam da dodam tastaturu, kaze mi WP10 da sam vec instalirao dostupnu...

Inace telefon se sam od sebe restartovao kad sam probao u viber da udjem... baguje najstrasnije... telefon ima 1GB RAM-a i nisam siguran da mu je to dovoljno za WP10.

 

Da li neko ima bilo kakvo resenje, osim najlogicnijeg, da kupim XIaomi za 100-150e i time resim kevi problem?

Link to comment

Da li si instalirao i sve update-e za W10? Probaj factory reset ako ništa drugo ne uspe, imao sam taj bag s tastaturom, ali do kraja se sam od sebe rešio, ne sećam se da li posle restarta ili posle vađenja baterije, nešto od toga. 1GB je ok, toliko je imao i moj 640 i radio je ok s W10.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...