Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa sta raditi onda?

ajfon?

mislim, ne bih, i nikad nisam imo iskustva, ali android je zasad dosta los, makar na mom aparatu.

I ja sam tako mislio o ajfonu dok nisam sticajem okolnosti dobio jedan na poklon.

Nikad se ne bih vratio na Android.

Link to comment

ma nemam nista protiv, zapravo mi je svejedno koji znak stoji dok dobro sljaka i ima podrsku

Pa o tome i pričam, jebes znak, radi super.

Moja gospodja je inače prezadovoljna Androidom na Coolpad Max-u, tako da verujem da se i Android popravio od mog poslednjeg kontakta sa njim.

Link to comment

moja 925 i dalje kul sljaka jedino sto se greje bakterija.

mozda narucim preko inter neta, pa ako uspem da zamenim, opet glumim serifa :fantom:

jebiga, jedva sam realno cekao da se rastosiljam, zbog manjka podrske, a onda sam se susreo sa androidom, i problemom koji se zove budilnik koji ne radi uvek nego samo kad on zeli. jebote.

 

Ja sam imao taj problem s WP-om :D

Link to comment

Na mom androidu, kad se isključi telefon, budilnik ne radi (tj.telefon se ne ukljucuje i ne svira alarm). Ne znam da li je neki bag u pitanju, ili propust developera..

Link to comment

Na mom androidu, kad se isključi telefon, budilnik ne radi (tj.telefon se ne ukljucuje i ne svira alarm). Ne znam da li je neki bag u pitanju, ili propust developera..

+1

I kad ugasim tonove ugasi se i na budilniku, što na starijim telefonima nije bio slučaj

Link to comment

Ovisi to i o hardveru, UanPlas 3 ne samo da odzvoni svoje bez obzira na to je li ugašen ili nije, nego se može nariktati i da se sam gasi i pali u zadano vrijeme. Mislim da to mogu svi s Qualcomm procesorima.

 

I opcija 'muči' ne utječe kod njega na alarm.

Link to comment

ne preterujte, bar taj budilnik radi

i na wp i na androidu je to jedino što stalno koristim, pored imenika, poziva i slanja sms-ova

ja ti ozbiljno pričam. Bilo je svega, od nezvona do kašnjenja 5 minuta.
Link to comment

moja 925 i dalje kul sljaka jedino sto se greje bakterija.

mozda narucim preko inter neta, pa ako uspem da zamenim, opet glumim serifa :fantom:

jebiga, jedva sam realno cekao da se rastosiljam, zbog manjka podrske, a onda sam se susreo sa androidom, i problemom koji se zove budilnik koji ne radi uvek nego samo kad on zeli. jebote.

 

http://www.ebay.de/itm/Akku-Nokia-original-BL-4YW-Lumia-925-/272759487439?clk_rvr_id=1357128096401&rmvSB=true

Link to comment
  • 3 months later...

Odjednom mi prijavljuje da mi ne valja pass za yahoo mail :ph34r:

 

Izguglao sam da je ranije bio problem do toga da moras da dozvolis less secure apps ali sada vise nema toga u security.

 

Skinuo sam neki mail plus app i on u podesavanjima nadje to za less secure apps al ne moze nista da se menja (cak pokazuje da su dozvoljene)

 

Izgleda da su idioti i definitivno zabranili pristup manje sigurnim aplikacijama. Ovaj mail plus radi al stalno moram ponovo da upisujem lozinku. Valjda cu da iskopam nesto normalno, treba mi cesto da proveravam mail sa telefona.

 

Nije im dovoljan govnarluk sto nemaju svoju aplikaciju nego moraju da ukinu i Majkrosoftovu.

 

edit: neki mymymail je obecavao ali IMAP server not responding :ph34r:

 

ne uspevam da izguglam da i drugi imaju probleme. Izgleda da sam poslednji Mohikanac koji jos koristi wp :(

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...