Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svoju 920-ku još uvek imam, nikad nisam ni razmišljao da je prodam, a i koristim je još uvek, ali bez SIM kartice i ne previše često, uglavnom za slušanje podcasta za vreme vežbanaj i ponekad za navigaciju ili koju sliku da okinem s njom, u suštini koristio bih je i kao telefon još uvek, s obzirom da nisam zahtevan korisnik, samo da nisu počeli problemi sa nedobijanjem notifikacija za poruke na viberu, whatsappu itd. što je jbg neoprostivo

Link to comment

Ja teo da kupim 920-ku, žutu, baš zbog dizajna, ali ih u to doba (početak 2014) nije bilo ni za lek. Onda uzmem belu 925-cu, i u zdravlju me služila dve godine. Ali, tad je već počeo da se drastično oseća nedostatak aplikacija, a i one koje su postojale osvežavane su jako retko. I onda šta ću... 

Link to comment
  • 4 weeks later...

moja 925 i dalje kul sljaka jedino sto se greje bakterija.

mozda narucim preko inter neta, pa ako uspem da zamenim, opet glumim serifa :fantom:

jebiga, jedva sam realno cekao da se rastosiljam, zbog manjka podrske, a onda sam se susreo sa androidom, i problemom koji se zove budilnik koji ne radi uvek nego samo kad on zeli. jebote.

Link to comment

koji aparat rabiš ako nije tajna?

Novi androidi od 6.0 pa na dalje su skoro pa savršeni

mislim 6. najmanje 6 u svakom sl.

mozda je i do aparata, samo se zakuco par dana po kupovini.

Link to comment

Menjaj. Garancija i sve ostalo

6 pa na dalje radi odlično i na slabijim mašinama, recimo moto c, ne može biti slabiji hw, a 7.0 leti bez problema (mislim na sam sw. ne pričam o kamerama i ostalim stvarima)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...