Jump to content

Srbija - Ukrajina, 13.09. u 17:45

Timmi

Poolll™: Srbija - Ukrajina  

33 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

mislio sam pre svega na pocetak trece cetvrtine, sto obicno nije period da se razigravaju deveti i deseti igrac u rotaciji. da su tu poceli bjelica i bogdanovic, koji su bii jedini raspolozeni do tada, mi bismo utakmicu dobili. sigurno da duda to i zna.
Da, ovo je i meni skrenulo paznju, cak je jedno vreme drzao Krstica i Raska u toj cetvrtini. Ono sto je mene izludelo je koliko nasi spoljni igraci slabo grade i slabo idu na skok, to se ponavlja iz utakmice u utakmicu. Kad se lopta odbije malo dalje od obruca mi je uzimamo samo ako nekom od nasih bekova direktno padne u ruke. Jedino Kalinic sa tih spoljnih pozicija uzima dosta lopti i povremeno Markovic, ostali uglavnom nemo gledaju sta se desava. Imam utisak da dosta nasih igraca nije steklo naviku da peglaju u odbrani i sad kad se ispred njih postavljaju odbrambeni zahtevi vrlo brzo im padne koncentracija i pogube se. Jedino Bogdanovic koliko-toliko uspe da zadrzi koncentraciju u odbrani, mada i on povremeno ispada kao muflon, a Micic, Nedovic, Andjusic su jednostavno kriminalni u odbrani. Kad se na to doda da je Rasko takodje kriminalan u odbrani, Gagic i Stimac jos gori, a Krstic ionako nikad nije bio poznat kao ne znam kakav defanzivac, ispada da se mi prakticno branimo sa tri igraca koji igraju kakvu-takvu odbranu, od kojih jedan od kosarkaskog iskustva ima samo Pasteta ligu.
  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

29

• renne

26

• radisa

17

• freakns

15

Top Posters In This Topic

mislio sam pre svega na pocetak trece cetvrtine, sto obicno nije period da se razigravaju deveti i deseti igrac u rotaciji. da su tu poceli bjelica i bogdanovic, koji su bii jedini raspolozeni do tada, mi bismo utakmicu dobili. sigurno da duda to i zna.
imam utisak da je bjelica presedeo vise od polovine trece cetvrtine i to bas u onom periodu kad su otisli na 10ak razlike a rasko izvodio crnog labuda na terenu.
  • Create New...