Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Ukrajina, 13.09. u 17:45

Poolll™: Srbija - Ukrajina  

33 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

*edited by mod
- 13 petak.Ubice nas Mishura. :cry:
:wub:

James Marshall

Mislim da će Ukrajinci nakon praktično gubljenja šansi da idu dalje da prođu kao Belgijanci danas.

kim_philby
znam da sam nerealan i sve to, ali mene je malo sramota sto cu gledati kosarkasku utakmicu srbija- ukrajina. jebote, sugavi rusini, a uopste nisam ubedjen u neku laku pobedu, ili pobedu kao takvu.
srbija ima tacno jednu medalju vise od ukrajine na evropskim prvenstvima, kolko mi se cini. onu srebrnu iz 2009. mozda bi radje gledao sssr vs jugoslavija?

BorisZR
mis-london-2012-antoniya-mishura_11.jpg
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mnogo je taman za mene

maheem

Steta sto igramo protiv slabe repke kad smo vec obezbedili cetvrtfinale. U igri nam dosta stvari ne shtima a protiv Ukrajine ne verujem da cemo nesto popraviti. Nek barem vezbaju odbranu.

MachineGunEtiquette

plus jean.Ne merem se otet utisku da smo, ne gledajući ove prežaljene reprezentacije koje uglavnom igraju na nivou očekivanja ili prijatno iznenade, mi jedini koji su od starta prvenstva u padu glede forme/prikazane igre.Litvanci počinju da liče na sebe, i uopšte, sve poznate manjkavosti naše i ostalih ekipa na stranu, mi ne igramo ono sa priprema i utakmice sa Litvanijiom, a jebemu valjda se svi trude da podižu nivo igre u ovoj fazi.

Edited by MachineGunEtiquette

J.R. Cash

Zato je i bitna danasnja utakmica. Vreme je da se konacno odigra kosarka makar na nivou one sa pocetka prvenstva, da neki igraci budu odgovoniji, pre svega u odbrani. Ako se to desi, Ukrajinu cemo pocepati, onda imamo sparing mec sa Francuzima i tako nabazdareni idemo u cetvrtfinale da tad odigramo najbolju utakmicu pa sta bude. U suprotnom cemo ovako mrljaviti do kraja, popiti samarcinu u cetvrtfinalu i ako budemo imali srece umuljati se na svetsko.

ficfiric

Preostalo je samo da neko napise "Putuj Evropo!" i "Poslednji neka ugasi svetlo", pa da katancimo pdf :(

Moća

Poslednji neka ugasi svetlo.

MayDay

Ja sam i dalje paljevina ko prvog dana. :D

James Marshall
Zato je i bitna danasnja utakmica. Vreme je da se konacno odigra kosarka makar na nivou one sa pocetka prvenstva, da neki igraci budu odgovoniji, pre svega u odbrani. Ako se to desi, Ukrajinu cemo pocepati, onda imamo sparing mec sa Francuzima i tako nabazdareni idemo u cetvrtfinale da tad odigramo najbolju utakmicu pa sta bude. U suprotnom cemo ovako mrljaviti do kraja, popiti samarcinu u cetvrtfinalu i ako budemo imali srece umuljati se na svetsko.
+1 te utakmice za plasman bi mogle da budu teška patnja, ali nadamo se da neće doći do toga, da ćemo se u 1/4 skupiti kao na nikad do sad.

Malvo

hahaha, basket na rts digitalu

ficfiric
Poslednji neka ugasi svetlo.
To je to!A dok Radisa ne stigne sa kljucevima, samo da primetim da je nama potrebna samo jedna pobeda u poslednja tri meca i nista vise (pod uslovom da nas Ukrajina ne dobije sa vise od sedam razlike) i ispunjavamo cilj zbog kog smo dosli - plasman na SP. Sve sto uradimo preko (medalja npr. :P ) samo je bonus Edited by ficfiric

renne

Koji cirkus, tekma na kanalu kulture :D

Sign in to follow this  

• Create New...