Jump to content
IGNORED

Sportski laugh i wtf topic


Recommended Posts

Postoje dani u kojima je moj ponos što sam "Grobar" zaista na izuzetno visokom nivou

(disklejmer: da mi ne zamere kolege forumaši koji navijaju za Zvezdu, ali nisam moga odoleti da ne postavim ovo :tongue: )

 

 

yveyda.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    195

  • MiddleClass

    85

  • 189-

    84

  • katamaran

    68

On 20.5.2018. at 11:08, Filozof manijak said:

Postoje dani u kojima je moj ponos što sam "Grobar" zaista na izuzetno visokom nivou

(disklejmer: da mi ne zamere kolege forumaši koji navijaju za Zvezdu, ali nisam moga odoleti da ne postavim ovo :tongue: )

 

 

yveyda.jpg

 

Ovo je naravno besmisleno jer ljudska nula i masovni ratni zlocinac Tomislav Nikolic navija za Partizan.  I ja navijam za Partizan recimo Fadilja Vokrija, svakako ne za tim za koji navija ta ljudska sramota koju vec pomenuh. Ako se dobro secam, ti si ljubitelj rukometa, onda ti ostaje samo Zelja. :)

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ma to je samo glupa fora koju sam našao negde na netu, nego me onaj zlobni deo ličnosti naterao da je  okačim  :D 

 

edip: a kao ljubitelj rukometa navijam samo za Jugović :happy:

 

@Nesh

Edited by Filozof manijak
Link to comment

ne znam šta se s njima trenutno dešava. Po poslednjem, ispali su iz Superlige, ali bili su ispali i prošle godine pa su platili da se opet takmiče (ne ispadnu zahvaljujući proširenju). 

Mislim da se ove godine i def sele u niži rang

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...