Jump to content
IGNORED

Sportski laugh i wtf topic


Recommended Posts

Sjajan teren, samo mi i dalje nije baš najjasnije kako je na ovom terenu lakše dati gol iz kornera nego inače, s obzirom da gol-aut linije liče na prave linije ... Al' ajd', da ne kvarimo zabavu  :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    195

  • MiddleClass

    85

  • 189-

    84

  • katamaran

    68

  • 2 weeks later...

Nemam gif da to i dokazem, ali gledam nocas Cikago i Majami i na svakoj pauzi ide neka idiotska rep muzika i podsticanje gledalaca da se ponasaju u skladu sa tim, dakle kao idioti. Uz to, mec je bio posvecen i vojnim licima, pa su onda hvatali u publici i uniformisana vojna lica koja se ponasaju kao debili dok u pozadini ide debilna melodija. Prvo mi je bilo uzasno i gledao sam polovinom jednog oka, ali na kraju sam ispratio svaki sekund takvih pauza. Ne znam zasto mi se pojavio eureka momenat kad sam shvatio Trampovu pobedu.

Link to comment

Video ovo i ranije i slabo sta mi je jasno. I zapisnickom stolu je trebalo par minuta da skontaju kome da upisu onaj kos posle bacanja.

 

edit: u komentarima jos gori hrkljus

 

 

edit 2: pogledao original hrkljus da se podsetim i ovi su apsolutno hrkjlus profesionalci (0:45-0:57 prva partija)

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...