Jump to content
IGNORED

Sportski laugh i wtf topic


Recommended Posts

stevo glogovac petica?

 

ovo je proslava titule protiv milicionara 2001.

 

fotku je izbunario neki sportski portal pre mesec dana u vreme ice bucket challengea

 

Jbt, ne znate ko je Stevo Glogovac i navijate sebe zvezdašima... Sramota. Par kola pred kraj te sezone dao jako bitan gol u Železniku /ladno sam bio na tom gostovanju/ gde smo dobili 1-0 ili 2-1, ne sećam se...

 

Inače sam bio na toj tekmi protiv milicionara i od tog istog kolca uzeo štucnu posle na terenu.  :cool:

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    195

  • MiddleClass

    85

  • 189-

    84

  • katamaran

    68

Par kola pred kraj te sezone dao jako bitan gol u Železniku /ladno sam bio na tom gostovanju/ gde smo dobili 1-0 ili 2-1, ne sećam se

 

2:1, mislim da je čak bilo pretposlednje kolo. Zabo u nekom 88. i doneo nam titulu.

 

Milicionar smo na ovoj tekmi dobili 4:1, a Šmuci je skinuo još jedno deset šansi, i postavio sebe rame uz rame sa Sanibalom Orahovcem i sličnim velikanima koje je Džajin skauting šacovao pomnim praćenjem na jednoj tekmi.

Link to comment

Kiša padala za sve pare, posle tekme ulazimo u neku pekaru i tražimo burek, ono devojče što radi tamo razgoračila oči kad je videla koliku smo baru iscedili sa sebe, plus onako blatnjavi sa busenom trave :lolol:

Link to comment

Jbt, ne znate ko je Stevo Glogovac i navijate sebe zvezdašima... Sramota. Par kola pred kraj te sezone dao jako bitan gol u Železniku /ladno sam bio na tom gostovanju/ gde smo dobili 1-0 ili 2-1, ne sećam se...

 

Inače sam bio na toj tekmi protiv milicionara i od tog istog kolca uzeo štucnu posle na terenu.  :cool:

 

:mellow:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Francuska U21 dobija Svedsku 2:0 u prvoj utakmici

 

U drugoj Svedska vodi 3:0 ali Francuska daje gol par minuta pre kraja

 

VelvetyGoldenBullmastiff.gif

 

minut kasnije Svedska ipak daje jos jedan gol za prolaz

 

Sweden-U21-v-France-U21.jpg

 

Sweden-U21-v-France-U21.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...