Jump to content

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

• Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

• Feindouno

42

Aman, ljudi, pogledajte poslednjih pet minuta regularne utakmice + produzetak, posebno Gasola u reketu i Rubia koga obilaze kao malenu banderu. Onda onaj promasaj tri sekunde pre kraja, Klaver koji je pri skoku sam na lopti koja mu se volsebno izmigolji. Ako ovo nije pustanje, ne znam sta je. Ne verujem da je bilo dogovora trenera i ekipe, mislim da su neki igraci to odradili na svoju ruku.
nisam gledao priduzetak, nije me zanimao. rubio na kraju nije igrao, mislim da je odigrao samo poslednju odbranu koja je jedina problematicna. bukvalno je stajao kao bandera, odnosno stao je ispred njega kao da ima dovoljno vremena samo za sut bez drbilinga. mark je igrao odbranu, gentile je pogodio fenomanalan ulaz preko njega, ono ne ulazi svaki put. mark je igrao 37 minuta od mogucih 45. toliko igraju najbolji igraci u nba plejofu gde je utakmica duza 3 minuta.inace, razvalice nas spanci, ne vidim kako mozemo da ih dobijemo. Edited by kojot
nisam gledao priduzetak, nije me zanimao. rubio na kraju nije igrao, mislim da je odigrao samo poslednju odbranu koja je jedina problematicna. bukvalno je stajao kao bandera, odnosno stao je ispred njega kao da ima dovoljno vremena samo za sut bez drbilinga. mark je igrao odbranu, gentile je pogodio fenomanalan ulaz preko njega, ono ne ulazi svaki put. mark je igrao 37 minuta od mogucih 45. toliko igraju najbolji igraci u nba plejofu gde je utakmica duza 3 minuta.inace, razvalice nas spanci, ne vidim kako mozemo da ih dobijemo.
Dobicemo ih onako kako je Partizan dobio Barcu u pioniru. Na domaci teren :s_c:
nisam gledao priduzetak, nije me zanimao. rubio na kraju nije igrao, mislim da je odigrao samo poslednju odbranu koja je jedina problematicna. bukvalno je stajao kao bandera, odnosno stao je ispred njega kao da ima dovoljno vremena samo za sut bez drbilinga. mark je igrao odbranu, gentile je pogodio fenomanalan ulaz preko njega, ono ne ulazi svaki put. mark je igrao 37 minuta od mogucih 45. toliko igraju najbolji igraci u nba plejofu gde je utakmica duza 3 minuta.inace, razvalice nas spanci, ne vidim kako mozemo da ih dobijemo.
Krle mora da naidgra Gasola, Rasko da sahrani svakog od 11 plejmejkera koji se usudi da udje u reket, Bjelica (i opet Rasko) da se useru u zivot Klaveru posto im je to najslabija pozicija u ekipi, i nasi bekovi da ne pokleknu pred njihovim presingom i ne pogube puno lopti. Ako ih ne krene sut dobijamo. Znaci Rasko je kljucni covek.
  • Create New...