Jump to content

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

• Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

• Feindouno

42

Meni baš i nije jasan rezon za ovo što su Španci odradili, ako su uradili, izabrali su da idu na nas pa na pobjednika meča Slovenija-Francuska, a ovako da su odlučili da da dobiju, pa idu na Litvaniju išli bi na pobjednika meča Hrvatska-Ukrajina u 1/2. na duge staze nije im baš rezon. Jes' možda Litvanija u usponu forme, ali i mi možemo svakog da pobjedimo, bar smo to pokazali, pa nije baš da smo totalna šaša u poređenju sa Litvancima, a ovako i u nekom polufinalu bi išli ili na ekipu koja ih je već pošteno dobila, plus domaćini, ili na atletičare Francuze, umjesto na Hrvate koje su naguzili ili na Ukrajince.Ovo sve pod uslovom da su nešto zaista tankovali.

Blic
Strelaca "nema"Nećemo vam pisati o tome koliko je ko dao koševa. Mogli bismo da stavimo 32 u zagradu iza Gasolovog prezimena, ili 25 iza Đentileovog, ali... izgleda da strelci nisu bili bitni ni samim reprezentacijama-učesnicama ovog meča, pa ćemo ih i mi preskočiti.

sve ovo pateticno zapomaganje i resentimansko prozivanje oko namestanja znaci da je nasa sportska javnost navukla opak kompleks od spanaca.to uopste ne kreira pozeljnu atmosferu pred susret i duda ima svako pravo da iznapusava novinare. dajte malo dostojanstva.

gledam statistiku i vidim da je gasol igrao 37 minuta, postigao je 32 poena i imao 10 skokova. ako je to tankovanje onda su spanci najgluplji tim u univerzumu i mi nemamo cega da se bojimo. da su hteli da tankuju pustili bi rezervni sastav kao mi protiv makedonije i niko ne bi imao razloga da im bilo sta prigovori.odgledao sam kraj regularnog dela, ovo veze sa tankovanjem nema, treba jebati novinare koji pisu takve budalastine.

Edited by kojot
  • Create New...