Jump to content

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

kakva je ovo luzerijada ovde ? koga boli ona stvar (kurac) dal su namestili ili ne ? :fantom:sreca pa nasa deca nisu tolki luzeri. psiho-bogdan je, po svoj prilici, vec odstampao ovu fotku u life-size velicini i postavio je u sobu da moze da pocne sa fiksiranjem evilsmile.gifrudy-fernandez-310x198.jpg
+1
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

• Feindouno

42

Dakle, nama je pored tri poraza, dovoljna pobeda protiv Ukrajine iz drugog pokusaja da idemo na SP (pod uslovom da braca ne sjebu svoje najbolje prvenstvo u proteklih 20ak godina, al verovatno nece).Jebiga, cenim da bi na ovo svako pristao pre pocetka prvenstva.Spanija je sa ovim sastavom igrom i tri poraza jako daleko od Spanije proteklih godina,a i sa obzirom da su nasi najbolje igrali i pobedili protiv jedina dve ekipe koje su bili favoriti protiv nas, ne vidim zaista cemu ovoliko negativnog naboja.Katic i Stimac da biju za Krstica, Stefan da savata Rubija, Nedovic i(li) Bogdanovic da istripuju da su Teodosic, Bjelica na obe strane da odigra kako ume i eto nama pobede. Jbg, trebace nam 10ak igraca za to, ali ipak je cetvrtfinale u pitanju. Ja jedva cekam utakmicu i radujem joj se
Po meni je kljuc da izmlatimo Gasola i sto je moguce ranije izbacimo Klavera iz igre. Spanci bez Klavera i sa Gasolom, kojeg ce Krle sigurno napadati sutem sa distance pa ce morati da izlazi iz reketa, ne mogu nista da uhvate ispod svog kosa. Nadam se da Stefan biti spreman jer ce biti muke da se pohvata spoljna linija Spanaca.
Pa, šampionski timovi igraju uvek da pobede, Španci bi pobedom digli samopouzdanje itd. Sve to nema nikakve veze sa onim što se jasno videlo na utakmici. Inače, naravno da Gasol nije jedva disao. Igrao je laganu tekmu gde odbranu uopše nije igrao. Španija je gotovo celo drugo poluvreme prestajala u zoni koju su Italijani napadali nekim rekreativnim šutevima za tri poena, na postu ga niko i nije napadao a kada bi se neko od bekova odlučio da uđe u reket on ih je spremno dočekivao spuštenih ruku i prekornog pogleda. U napadu se sprdao sa Cusinom i onom drugim nesretnikom kao na basketu ispred zgrade. Rudy je umalo poginuo zato što je zapeo za nečiju nogu, ne znam čega je to dokaz.
Zonu su igrali sjajno i to im je donelo prednost. Jednostavno falio je treci raspolozen igrac. Nikakva zavera, nikakvo pustanje. Trazili su posle prvog i drugi tajmaut da ne daju zabarima sut za trojku i izjebali se.
Francuzi celo prvenstvo igraju kao kante, oni su i protiv Litvanaca izgubili na isti nacin kao i protiv nas. Kako Spanci igraju u odbrani kad hoce pokazali su Hrvatima, koje su propisno izbrukali u prvom kolu. No, nije ni bitno. Ako su hteli nas dobili su nas. Na nama je da ucinimo da zazale zbog toga.
pa sto onda fino ne izgubise 15 razlike, svakako su gubili 12 nakon prve cetvrtine? ovo je spancima treci poraz, mozda su i oni kante.
kakva je ovo luzerijada ovde ? koga boli ona stvar (kurac) dal su namestili ili ne ? :fantom:sreca pa nasa deca nisu tolki luzeri. psiho-bogdan je, po svoj prilici, vec odstampao ovu fotku u life-size velicini i postavio je u sobu da moze da pocne sa fiksiranjem evilsmile.gifrudy-fernandez-310x198.jpg
Ali prvo da ga Kalinic omeksa.
pa sto onda fino ne izgubise 15 razlike, svakako su gubili 12 nakon prve cetvrtine? ovo je spancima treci poraz, mozda su i oni kante.
Jesi li gledao ti Gasolovu odbranu u produžetku? Stvarno misliš da je sve bilo u redu?
spanci su odigrali sramotno i jasno je da se pizdi na njih jer nam je bilo potrebno da pobede. ali mi je odurno pisanje nasih medija o ovoj utakmici.
zasto?mislim, OK, igrali su ko kurac, ali nije im ovo prvi put da su tako odigrali.... njih je tukla i Grcka i Slovenija... jedino sto su 'rvate navatali sa stoka razlike, sem toga ne vidim da su nesto posebno odudarali od ostatka. imaju kao i mi, jednog igraca, nisu uopste jaki kao sto su bili(kad smo ih isto tako dobijali). ako nista, gledacemo duel dva ubedljivo najbolja centra na prvenstvu. i Stephon ce im zabije sa 11m u poslednjoj sekundi, nakon cega kojot cepa Teov dres i radi fotomontazu vencane slike sa Stohonovom glavom u vencanici umesto zenine
Mislim da nisi daleko od istine. Po meni je Orenga dosta lose poslozio ovu ekipu i ako Kalderon nastavi da igra ovako kako igra oni su vrlo, vrlo pobedivi i na utakmicama sa malim brojem poena. Samo mi jednostavno ne izlazi iz glave ona poslednja odbrana u regularnom delu. Previse su to namazani igraci da onako prime kos.
Je l' si ti gledao OI 2012? Spanci su tamo u grupi izgubili od Rusije tesno i neocekivano po njih. Poslednje kolo su igrali protiv Brazila. Spanija u poslednju 1/4 ulazi sa +9 i gube utakmicu sa 6 razlike(poslednja 1/4=16-31 za Brazil, naravno, pre toga su Spanci dobili dve 1/4, i to jednu ubedljivo). Pogledaj tu poslednju 1/4. Zasto ti ovo pricam, zato sto su svesno izgubili da bi izbegli SAD pre finala.Ne kazem da su to i sada uradili ali oni imaju istoriju stimovanja svog puta prema zacrtanom cilju. Sto je dozvoljeno. Edited by Zaz_pi
zasto?mislim, OK, igrali su ko kurac, ali nije im ovo prvi put da su tako odigrali.... njih je tukla i Grcka i Slovenija... jedino sto su 'rvate navatali sa stoka razlike, sem toga ne vidim da su nesto posebno odudarali od ostatka. imaju kao i mi, jednog igraca, nisu uopste jaki kao sto su bili(kad smo ih isto tako dobijali).
Slabiji su nego prethodnih godina, igraju lose, moguce i pogresno, tim nije izbalansiran, imaju mnogo rupa, ali kako, bre, imaju jednog igraca?!
Je l' si ti gledao OI 2012? Spanci su tamo u grupi izgubili od Rusije tesno i neocekivano po njih. Poslednje kolo su igrali protiv Brazila. Spanija u poslednju 1/4 ulazi sa +9 i gube utakmicu sa 6 razlike. Pogledaj tu poslednju 1/4. Zasto ti ovo pricam, zato sto su svesno izgubili da bi izbegli SAD pre finala.Ne kazem da su to i sada uradili ali oni imaju istoriju stimovanja svog puta prema zacrtanom cilju. Sto je dozvoljeno.
Dozvoljeno?
Dozvoljeno?
Ne razumem? Naravno da je dozvoljeno. Nijedno pravilo ne govori da ne smes da izgubis. Je l' se secas price pred utakmicu sa CG u nasoj grupi? Oni su sportske strane, pozicija na tabeli, izabrali tezeg protivnika. Druga je stvar sto se to nama ne svidja.Ono sto sam video da se Gasol sprdao u igri i da je trckarao bez nekog umaranja. Bice mnogo drugacije u 1/4f. Edited by Zaz_pi
  • Create New...