Jump to content

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

Patrick Mbomba

Za sada je bolje od ocekivanja, Hrvatska i kada je dolazila do 1/4 finala je gubila od Latvija, Izraela... na ovom EP nema poraza od nekog "nominalno slabijeg", nakon pobjede nad Slovenijom igra se cini bolja i bolja, no sad dolaze ozbiljniji protivnici, vazno je izboriti 1/4 finale i plasman na SP, posto je Repesa izbornik vjerujem da ce se do toga doci, sa Repesom smo dosli i do SP i do OI, zadnja dva takmicenja gdje smo "izduvali" su zasluga izbornika Jokehttp://www.youtube.com/watch?v=Wr73vHPsUkk

Edited by Patrick Mbomba
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

42

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

Da su Grci iole krsteno davali otvorene suteve u prvoj cetvrtini imali bi 15 razlike na poluvremenu. Spanci su bez Gasola u reketu duvaljka od ekipe, ovaj celavi rukometni golman koji ga menja je smesniji od Koste Perovica.Rudi Fernandez je retko ogavan covek. Ne mogu da razumem da neko moze da navija za ekipu u kojoj igra taj etalon za smrad.

Edited by harper lee
Da su Grci iole krsteno davali otvorene suteve u prvoj cetvrtini imali bi 15 razlike na poluvremenu. Spanci su bez Gasola u reketu duvaljka od ekipe, ovaj celavi rukometni golman koji ga menja je smesniji od Koste Perovica.Rudi Fernandez je retko ogavan covek. Ne mogu da razumem da neko moze da navija za ekipu u kojoj igra taj etalon za smrad.
nije iz basketa ali je sportista, Stepanek, on i Rudi mi prvo padaju na pamet kad se u istoj recenici nadju smrad i bilo koji sport. grci odlicni, imali su i tehnicku koju su polovicno iskoristili.Zasto ovako malo igrao Perperoglu? Jel se samo meni cini ili je Rubio opasno popravio sut?
James Marshall
nije iz basketa ali je sportista, Stepanek, on i Rudi mi prvo padaju na pamet kad se u istoj recenici nadju smrad i bilo koji sport.
Meni Rezende stariji izaziva ista osjećanja, iako kapa dole za rezultate.
Ali, Denda. :isuse: Misterija u rangu toga da li je postojala Atlantida je kako je taj covek zavrsio kao televizijski sportski komentator.
Imam utisak da taj čova nije pogledao nijednu košarkašku utakmicu sem ovih koje mora da komentariše
Кристофер Лумумбо

ipak ne mogu da navijam za grcku.ajmo marche, karaj sto jace!kakvo predavanje drzi :Hail:

Edited by kojot
  • Create New...