Jump to content
IGNORED

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

Osam reprezentacija koje bi izduvale da nije doslo do prosirenja su: Gruzija, Turska, Izrael, Svedska, Ceska, Belgija, Letonija i Srbija. Od ovih osam u drugu fazu su se plasirale dve reprezentacije. Finska, Ukrajina, Poljska, itd. bi u svakom slucaju igrali na EP.
Ja izbrojah tri, Srbiju, Letoniju i Belgiju.
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

42

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

24 repke na EP je extra. kvalitet kosarke je OK. a ako neko ocekuje NBA, jbg, neka priceka jos malo, sace sezona...
I meni se svidja. Mnogo utakmica, mnogo zabave, iznenadjenja, rolerkosteri, zilioni kalkulacija, prognoza, matematike, sve ono sto jedno pravo takmicenje treba da ima.A ko je nesrecan zbog razvucenog kvaliteta neka gleda samo finale i nada se da ce ta utakmica biti na nivou. I sta uopste znaci ideja da je manji kvalitet sa 24 nego sa 16 ekipa? Sto, ako dodje dodatnih osam ekipa onda i ovih originalnih 16 gube na kvalitetu?
A sad malo pravog basketa
ciganjskog :Dinace, branio sam rudija sto puta, trudio sam se da njegova frizura ne utice na moje rasudjivanje, ali ne mogu vise. hoce li mu neko reci da ima frizuru kao radnik u luna parku ciji je posao da parkira ona kolca na sudaranje?!
ciganjskog :Dinace, branio sam rudija sto puta, trudio sam se da njegova frizura ne utice na moje rasudjivanje, ali ne mogu vise. hoce li mu neko reci da ima frizuru kao radnik u luna parku ciji je posao da parkira ona kolca na sudaranje?!
Kakav si esteta :)Kako ti se dopada grčki imidž S.Rodrigueza?

^^ bolje bi se uklopio u grčku repstaciju, na tragu onog klipa Monti Pajtona - fudbalska utakmica Nijemci vs. Grci

Edited by NekoIzMase
Kakav si esteta :)Kako ti se dopada grčki imidž S.Rodrigueza?
to vec postujem, ono mi mnogo vuce na kristijana ronalda.@maune, hrvati igraju i protiv talijana. Edited by kojot
Ja ovde navijam za Spance, mozda prvi put u zivotu :ph34r:Bolje da oni budu prvi i da ne naletimo na njih u 1/4f, a i bolje da mesto Grka tamo budu Italijani ili Hrvati.
ja prvi put navijam za grcku :ph34r:
  • Create New...