Jump to content

Grupa F (Ita, Špa, Cro, Slo, Fin, Grč)

James Marshall

34 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

• Italija
      24
    • Španija
      27
    • Slovenija
      23
    • Hrvatska
      16
    • Finska
      8
    • Grčka
      20

Recommended Posts

• Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

42

• Кристофер Лумумбо

39

• Joe D

38

• goofs

32

Nadam se da ovo prvenstvo gledaju oni koji su bili za prosirenje turnira..
Gledamo i prilicno smo zadovoljni. Uostalom, Finska i Belgija bi bile na prvenstvu i da nije prosireno, Srbija ne bi.
Nadam se da ovo prvenstvo gledaju oni koji su bili za prosirenje turnira..
kako se ono bese mi plasirasmo na ovo evropsko? prvi u grupi, ili tako nesto...
Stoka razlika, Cro od sada gazi sve redom.
Ti kao da nisi gledao Hrvate u kosarci do sada. Ovo je momcima poslednja pobeda u grupi, sad treba da se uzadju u to da ce Grci da ga izduvaju.
Ti kao da nisi gledao Hrvate u kosarci do sada. Ovo je momcima poslednja pobeda u grupi, sad treba da se uzadju u to da ce Grci da ga izduvaju.
S ovakvom igrom ni 5. mjesto nije utopija.
Gledamo i prilicno smo zadovoljni. Uostalom, Finska i Belgija bi bile na prvenstvu i da nije prosireno, Srbija ne bi.
kako se ono bese mi plasirasmo na ovo evropsko? prvi u grupi, ili tako nesto...
Docim bi svet prestao da se okrece a nivo kvaliteta igre na prvenstvu bi bio znatno nizi da se Srbija nije plasirala..
Docim bi svet prestao da se okrece a nivo kvaliteta igre na prvenstvu bi bio znatno nizi da se Srbija nije plasirala..
a bio bi vrhunski da je bez finske i/ili srbije?

Dobro, ali nivo kvaliteta je nizak zato sto nedostaje jedno pedeset ponajboljih igraca, a ne zbog dodatnih osam selekcija, od kojih ce dve igrati cetvrtfinale. Sto se mene tice, ovaj format je interesantniji, a i volim da na prvenstvu vidim neku Cesku, Gruziju, Svedsku ili Srbiju.

Osam reprezentacija koje bi izduvale da nije doslo do prosirenja su: Gruzija, Turska, Izrael, Svedska, Ceska, Belgija, Letonija i Srbija. Od ovih osam u drugu fazu su se plasirale dve reprezentacije. Finska, Ukrajina, Poljska, itd. bi u svakom slucaju igrali na EP.

• Create New...